Stříbrští Buldoci se v prvním semifinále krajského přeboru II. třídy utkali na tachovském ledě s horkým favoritem na prvenství F. Trstěnice a podlehli mu 1:4. V kvalitním a dramatickém utkání rozhodla lepší a důraznější koncovka Farmářů, když se obávaní útočníci v domácím dresu neprosadili. „Neodehráli jsme špatné utkání. V první třetině se nám podařilo prakticky v obranné fázi uhlídat útočníky Trstěnic. Ve druhé už jsme je tam pouštěli, ale v poslední to byla z naší strany zase kvalitní defenziva. Nám to tam nespadlo. Hosty podržel gólman, ale u nás Kozelka také zachytal. K odvetě jedeme se stejnou taktikou. Jen doufám, že se prosadíme v útoku,“ řekl hrající trenér Buldoků Jan Šůcha. „U nás samozřejmě vládne spokojenost. Hráči se na utkání připravili a odvedli velmi dobrý a soustředěný výkon. Věřím, že zvládneme i odvetné utkání v Mariánkách a zahrajeme si finále,“ pravil k semifinále play–off trenér Trstěnic Jaroslav Zeman.

Třetiny: 0:1, 0:1, 1:2. Branky: 46. Staněk – 18. a 39. Fajkus, 23. Černý, 44. Mrkvan. Vyloučení: 2:8. Využití: 1:0. Oslabení: 0:1. Rozhodčí: Martinec – Procházka, Mašát. Diváci: 90.

BULDOCI: Kozelka, Holák – Tinavský, Bobr ml., Staněk, Šůcha, Bobr st., Bureš, Bárta, Coufal, Červenka, Sládek, Fojtík, Zítek, Brunclík, Bočan.

FARMÁŘI: Andrle – Česal, Sýkora, Budka, Mrkvan, Bujtár, Reiss, Bolek, Fajtus, Sklarenko, Černý, Barták, Okrucký.