Po dvouměsíční pauze se konal v Plzni další turnaj krajské ligy mladších žáků ve florbalu. Družstvo tachovského Slavoje na něm sehrálo dva zápasy. V prvním utkání jim byla soupeřem Cobra Radnice, v tom druhém pak FBC Sokol Plzeň IV.

„Našim cílem bylo vybojovat tři body proti soupeři z Radnice a tím se udržet v boji o celkové čtvrté místo v tabulce nejvýhodnější pozici před závěrečnými dvěma zápasy, které nás čekají 17. dubna,“ řekl jeden z trenérů Tachovanů Jan Flor.

Do zápasu s Cobra Radnice vstoupil Slavoj velice dobře a už ve třetí minutě se ujal vedení zásluhou obránce Karase, pro kterého to byl premiérový gól v sezoně. „V první třetině se hrál vcelku dobrý florbal a více ze hry jsme měli my,“ hodnotil první část duelu tachovský kouč. V polovině třetiny vyjádřil mírnou převahu Tachova Vomáčka – 0:2. Druhá třetina naopak patřila soupeři, který otočil průběh zápasu na 3:2. Tachované ale nesložili zbraně a ještě do konce druhé třetiny vyrovnali na 3:3 brankou Peška. „Vstup do třetí třetiny provázelo naše odhodlání zlomit zápas na naši stranu a poprvé v sezoně soupeře porazit. To se nám nakonec podařilo,“ radoval se trenér Slavoje. Gólově se prosadil Pešek a pátou branku přidal Palkovič. Soupeř v závěru už jen zkorigoval na konečných 5:4 pro Tachov.

Do druhého zápasu s FBC Sokol Plzeň IV vstupovali Tachované jako jasný outsider. „Proti v pohodě hrajícímu soupeři jsme neměli nejmenší nárok na úspěch. Nedokázali jsme pohlídat skvěle se pohybující plzeňské hráče ani samotný prostor před naší brankou,“ viděl příčiny prohry Flor. Čestný úspěch Slavoje zaznamenal Surják. Utkání skončilo jasným vítězstvím Plzně 12:1.

Slavoj: Dvořák – Karas, Veřtat, Schweiner, Sedláček, Pešek, Posavád, Vomáčka, Surják, Trávníček, Abraham, Palkovič. Trenéři Flor a Křišťan.