Mladší žákyně byly rozděleny do tří skupin. Tachovské házenkářky hrály šest zápasů. Dva vyhrály, čtyři prohrály a ze šestnácti družstev skončily desáté.

Výsledky: Tachov – Astra Praha 6:3, – Slavia Praha 3:14, – Ústí n. L. 8:11, – HKM Lovosice 6:3, Vršovice Praha 4:9.

Za Tachov nastoupily: Lucie Kovářová, Bára Millianová, Dáša Gajdošová, Natálie Tolarová, Leona Horvátová, Johanka Kropáčová, Pavla Novotná, Míša Musilová, Denisa Baštová, Irena Ratzeková, Adéla Abrahámová, Adéla Lipchavská. Trenéři Milan Šindelář a Martin Schneider.

„Měli jsme spoustu nových hráček a na hře se to projevilo, holky se snažily a hrály dle svých možností,” zhodnotil výkon mladších žákyň Milan Šindelář.

Starší žákyně hrály v jedné skupině po šesti, tři první postoupily do bojů o medaile a ostatní hrály o umístění. Hráčky Slavoje vyhrály ve skupině tři zápasy a dva prohrály. Po vyrovnaných a vydřených bojích postoupily do skupiny o medaile.

Výsledky: Slavoj Tachov – Juventa Michalovce 22:9, – Baník Most 15:11, – Sokol Písek 14:19, – Č. Budějovice 16:9.

Ve skupině o medaile prohrály s Michalovcemi 9:18 a Sokolem Písek 8:14. Skončily na pěkném třetím místě, druhý byl Sokol Písek a první Juventa Michalovce.

„Holky předváděly hezkou házenou, hrály ze zajištěné obrany a podávaly bojovné výkony. Za to bych jim chtěl poděkovat. Škoda, že se nám zranila Anna Schneiderová a nemohla jet Markéta Vosecká. To pak bylo znát v závěrečných zápasech,” uvedl Deníku trenér František Mráz.

Nejlepší střelkyní turnaje byla vyhlášena Alena Mrázová ze Slavoje Tachov.

Za Tachov nastoupily: Markéta Váchová, Bára Šáchová, Pavlína Vosecká, Míša Balínová, Anna Schneiderová, Kateřina Mrázová, Alena Mrázová, Nikola Maxová, Milada Švandová, Dagmar Gajdošová, Bára Millianová a Natálie Tolarová. Trenéři František Mráz a Milan Šindelář.