Osmý ročník turnaje ve stolním tenisu neregistrovaných o Putovní pohár Milenia provází skandál. Loňský vítěz Ngo Van Chinh prvenství neobhájil a skončil druhý. Zdálo by se vše v pořádku, ale! Dodatečně se zjistilo, že hráč je registrovaný za jeden oddíl na Domažlicku a hraje pravidelnou soutěž na okresní úrovni. „Bohužel, je to opravdu tak,“ konstatoval zklamaný starosta Benešovic Miroslav Janča. „Vše jsme si ověřovali a hráč Ngo Van Chinh je registrovaný za Babylon a hraje soutěž stejně, jako dvojnásobný vítěz turnaje Miroslav Holinka, který vyhrál v letech 2005 a 2006,“ dodal starosta Benešovic. Obec je pořadatelem celé akce a ta se mezi amatéry těšila velkému zájmu. Budeme tomu tak i po této nepříjemné kauze? „Chtěli bychom se tímto všem účastníkům omluvit a věřím, že na nás nezanevřou a příští rok opět přijedou,“ řekl Janča.

Pořadatelé na základě neoprávněného startu hráče, jenž skončil druhý a ovlivnil tak celý průběh klání, vyhlásili nové pořadí.

1. Václav Trnka, 2. Václav Poucha, 3. Miroslav Černý, 4. Marek Mikuláš, 5. Radek Fazekaš, 6. Jan Michalec, 7. Miloš Němec, 8. Martin Hloninec, 9. Pavel Ryb, 10. Luboš Berky, 11. Ferdinand Šefčík, 12. Nikole Bohuňková.