Ligové házenkářky hrají doma

Tachov - Družstvo Slavoje Tachov se lize starších dorostenek v házené hostív sobotuAstru Praha. Utkání začíná ve sportovní hale od 10 hodin.

Nohejbalisté zvou na přebor

Tachov - V krajském přeboru nohejbalistů se v sobotu od 9 hodin utká Slavoj tachov s týmem Pavlovska a ve 14 hodin přivítá Kornatice.

Do krajského přeboru družstev mužů a žáků se pro letošní sezonu přihlásila družstva nohejbalového oddílu TJ Slavoj – SKP Tachov. „Víme že v Tachově a jeho okolí měl vždy nohejbal svoji pozici a zásluhou hráčů z celého tachovského okresu se tady vždy hrál nohejbal na určité úrovni, od okresů až po ligové soutěže,“ vyjádřil se vedoucí družstva Libor Větrovský. Tachovští nohejbalisté by rádi na svá utkání nalákali diváky. „Chtěli bychom je co nejsrdečněji pozvat na dvě mistrovská utkání, která se hrají už tuto sobotu, 8. května. Od devíti hodin ráno proti celku Pavlovska a od 14 hodin proti Kornaticím,“ doplnil Větrovský s tím, že zápasy se hrají na kurtech mezi plaveckým bazénem a městským stadionem, v Pobřežní ulici u hotelu Olympic. Občerstvení zajištěno.

Plánští tenisté se představí na domácích kurtech

Planá - V oblastním přeboru III. třídy hostí tenisové družstvo S. Planá na svých kurtech tým J. Aš. Utkání začíná v sobotu od 9 hodin.