FOTBAL

Krajský přebor – sobota 15.00: Baník Stříbro – Okula Nýrsko (UMT).

I. B třída, skupina A – sobota 15.00: Sparta Dlouhý Újezd – Sokol Kozolupy.

Krajský přebor staršího dorostu – sobota 10.00: FK Tachov – TJ Sušice.

Krajský přebor mladšího dorostu – sobota 12.15: FK Tachov – TJ Sušice.

Krajský přebor starších žáků – neděle 10.00: FK Tachov – Slavia Vejprnice.

Krajský přebor mladších žáků – neděle 11.45: FK Tachov – Slavia Vejprnice.

Krajská soutěž žáků – sobota 10.00: Baník Stříbro – Město Touškov (UMT).

TaNET okresní přebor mužů – sobota 15.00: Sulislav – Přimda, Kostelec – Kladruby, Bor – Bezdružice, Kšice – Konstantinovy Lázně, neděle 15.00: Baník Stříbro B – Studánka, Částkov – Lom (hř. Maršovy Chody).

III. třída – sobota 15.00: Damnov – Planá B, Staré Sedliště – Dlouhý Újezd B, Záchlumí – Lesná, neděle 14.30: Tisová – K. Lázně B, 15.00: Třemešné – Hošťka, Trpísty – Studánka B, Halže u Tachova – Zadní Chodov.

VOLEJBAL

Krajský přebor žen, 27. a 28. kolo – sobota 10.00 a 14.00: TJ Sokol Kladruby – Plzeň-Letná.

STOLNÍ TENIS

II. liga mužů, skupina A – sobota 16.00: TJ Sokol Bor – SK Pedagog České Budějovice, neděle 10.00: TJ Sokol Bor – TJ Tatran Sedlčany.

Krajský přebor 1. třídy – sobota 9.00: ST DDM Stříbro – Union Plzeň D, 14.00: ST DDM Stříbro – SKUŘ Plzeň B.

Okresní přebor 2. třídy – pátek (dnes) 18.00: Černošín – Sparta Dlouhý Újezd.

FLORBAL

Regionální liga mužů – sobota 9.30: Slavoj Tachov – Jiskra Domažlice B, 15.30: Rudý Koně Horažďovice – Slavoj Tachov (oba zápasy se hrají v hale TJ Slavoj Tachov).

BASKETBAL

Krajský přebor mužů, čtvrtfinále play-off – pátek (dnes) 19.00: Sokol Bor – Slavoj Tachov, sobota 14.00: Slavoj Tachov – Sokol Bor (hraje se mimořádně v hale v Mariánských Lázních).

BĚH, BĚHÁNÍ

20. ročník Memoriálu Josefa Machta: V neděli se od 11.00 hodin na louce pod Vysokou v Tachově koná běžecký závod pro děti, mládež a dospělé, který nese název Memoriál Josefa Machta. Jedná se o druhý díl prestižního seriálu běhů Běžec Tachovska 2019. Trať je okruhová, vedená po loukách, distance činí 5 km. Pořadateli závodu jsou atleti Slavoje Tachov.