Návrat po roční přestávce do ringu se Ladislavu Hudlerovi mladšímu vydařil. Na závodech v kickboxu „Prag open" vybojoval druhé místo. Jeho bratr Lukáš skončil čtvrtý.

Zranění a studijní povinnosti „vyhnaly" bývalého juniorského reprezentanta a medailistu Ladislava Hudlera mladšího na rok z ringu. Návrat  plánského kickboxera byl ale vynikající. V kategorii lightcontact mužů do 79 kg zúročil dlouhodobou dřinu v tréninku.

„Finále měl jasně vyhrané. Velmi dobře pracoval a soupeře měl na lopatě. Ten šel už jen za jednou ránou a bohužel ta přišla. Třicet vteřin před koncem třetího kola přišel náhodný úder a doktor jej dále nepustil," popsal kritický moment jeho otec a trenér v jedné osobě Ladislav Hudler starší. „Samozřejmě, Ládíka porážka hodně mrzela, soupeře měl na lopatě, ale nemusí být zklamaný. Předvedl velmi kvalitní výkon a úspěch je dalším povzbuzením do dalšího tréninku."

„Hudlerovci" v přípravě na evropský a světový šampionát tvrdě pracují, aby byli co nejlépe připraveni. Šampionátů se chce aktivně zúčastnit i Ladislav Hudler starší, který obhajuje zlato ze světového šampionátu.

„Je to dřina, ale chceme využít blízkosti obou odvětví a co nejlépe se připravit. Věřím, že nám všem třem vydrží zdraví a na Evropě i světovém mistrovství neuděláme ostudu," nastínil nejbližší plány Hudler starší, který se svými syny začal jezdit jako doplňkový sport maratony na kole. „Je to výborná příprava na fyzickou kondici, posilujete a  ještě se může „pokochat" přírodou a být na čerstvém vzduchu," chválil si vyjížďky  Hudler. V nejbližší době objedou cyklistické bike maratony a pod SKP Planá se budou nadále připravovat v ringu na blížící se vrcholy sezony.