Mistrovství České republiky v nohejbalu jednotlivců přineslo mladým hráčům B. Stříbro další úspěch. Ve Ždáru nad Sázavou se v konkurenci 32 hráčů neztratili Lukáš Tolar a Michal Krunert, kteří se spolu pyšní z Nymburka titulem republikových šampionu ve dvojicích.

Nohejbalisté byli rozděleni do osmi skupin a oba borci B. Stříbro si vedli skvěle. Své skupiny s přehledem vyhráli a postoupili do play off," chválil borce Václav Tolar. Los byl nemilosrdný a oba hráči na sebe narazili už v boji o postup do semifinále. Šťastnější byl M. Krunert, který přehrál L. Tolara 2:0 (10:8, 10:7). Ten ale následně podlehl v třísetové bitvě zručskému T. Rottovi. V boji o bronzovou medaili se ale už zaskočit nedal a právem vybojoval bronzovou medaili.

„Oba naši hráči zanechali na mistrovství velmi dobrý dojem a zvláště jejich vzájemný duel mnozí považovali za jedno z nejlepších utkání turnaje. A jelikož jeden z nejmladších účastníků mistrovství Lukáš Tolar bude moci tuto kategorii hrát ještě dva roky, věříme, že se medaile na jeho hrudi ještě zatřpytí," dodal Tolar.

Vítězem celého mistrovství se stal hráč Č. Brodu M. Vokáč, který prošel celým turnajem bez porážky.