Druhý ročník turnaje ve stolním tenisu Memoriál Vl. Bervidy“ vyhráli v jednotlivcích Krejčí a ve čtyřhře kraloval stejný hráč spolu s Hýskem.

V nafukovací hale v Plané se sešlo jedenadvacet stolních tenistů, kteří měli k dispozici osm stolů. Turnaj pořádal TTC Planá a podle ohlasů účastníků se své role zhostil klub na jedničku.

„Myslím si, že turnaj byl dobře obsazen a s účastí můžeme být spokojeni,“ pochvaloval si jeden z organizátorů akce Jindřich Kovárník. Místo v tělocvičně Základní školy Na Valech se nakonec hrálo v nafukovací hale, kde mohli pořadatelé postavit dostatečný počet stolů.

„Vzhledem k hojnému počtu účastníků bylo dobré, že jsme mohli postavit osm stolů. Snad jen s přibývajícími paprsky slunce bylo v hale větší teplo, ale dalo se to vydržet,“ poznamenal Kovárník. Ve dvouhře se nejlépe dařilo Krejčímu, jenž ve finále porazil Zušťáka. Třetí místo patřilo Hajšmanovi a Venclíkovi. Ve čtyřhře kralovali Krejčí s Hýskem. Druzí skončili Zušťák s Bartošem a třetí byli Hajšman s Vágnerem.