Výsledky - Běh Mikulášská dvacítka:

Muži, 1982 a mladší: 1. Kopča TJ Baník Stříbro, 1:18:44, 2. Jiří Kesl 1:24:46, 3. Tomáš Vlasák AVL Stříbro 1:55:13. Veteráni I (1972-1981): 1. Jan Sedláček Sokol SG Plzeň-Petřín 1:19:48, 2. Jaroslav Stahl SV Stříbro 1:23:16, 3. Fratišek Rabada Stříbro 1:43:21. Veteráni II (1962-1971): 1. Ivan David Cyklodrak Stříbro 1:24:11, 2. Zbyšek Zeman Slavia VŠ Plzeň 1:34:05, 3. Silvestr Kotek SV Stříbro 1:48:16. Veteráni III: (1961 a starší): 1. Josef Zíka SV Stříbro 1:38:27, 2. Jan Macák SV Stříbro 1:39:48, 3. Václav Šůcha SV Stříbro 2:19:59.

Ženy, 1982 a mladší: 1. Soňa Müllerová Baník Stříbro 1:37:05, 2. Pavla Stachová SV Stříbro 1:43:04. Ženy II (1981 a starší): 1. Petra Šmákalová Sokol SG Plzeň-Petřín 1:23:48, 2. Marta Juklová Skviřín 1:52:16, 3. Lucie Čechalová Plzeň 2:02:49.

Výsledky - Běh Mikulášské trojice:

Nejmladší žákyně (2014 a mladší) - 600 m

1. Magdaléna Krabcová 2014 TJ Baník Stříbro 2:45 min.

2. Laura Rottová 2014 DDM Tachov 3:04

3. Kamila Bendíková 2014 DDM Tachov 3:12

4. Marie Dršková 2014 DDM Tachov 3:40

5. Sára Jócsik 2017 DDM Tachov 4:22

Nejmladší žáci (2014 a mladší) - 600 m

1. Viktor Pavlík 2015 DDM Tachov 3:03

2. Tobiáš Malík 2015 DDM Tachov 3:03

3. Tomáš Skála 2015 DDM Tachov 3:26

4. Sebastian Kortan 2015 DDM Tachov 4:06

5. Ondřej Planeta 2016 DDM Tachov 4:15

6. Kryštof Krhoun 2017 DDM Tachov 4:39

Přípravka mladší dívky (2012-2013) - 600 m

1. Tereza Brunclíková 2012 TJ Baník Stříbro 2:25

2. Kateřina Bernášková 2013 TJ Baník Stříbro 2:27

3. Amalie Růžičková 2013 DDM Tachov 2:39

4. Nela Steinerová 2012 TJ Baník Stříbro 3:07

5. Valerie Plincelnerová 2013 DDM Tachov 3:28

6. Jenifer Horňáková 2012 DDM Tachov 3:36

7. Sandra Horňáková 2012 DDM Tachov 3:45

8. Františka Křížková 2012 DDM Tachov 6:25

Přípravka mladší hoši (2012-2013) - 600 m

1. Jan Krabec 2012 TJ Baník Stříbro 2:15

2. Josef Vyšňovský 2013 DDM Tachov 2:28

3. Eliáš Horáček 2013 TJ Baník Stříbro 2:31

4. Ondřej Novák 2013 DDM Tachov 2:52

5. Lukáš Průcha 2012 DDM Tachov 3:37

Přípravka starší dívky (2011-2010) - 900 m

1. Johana Machulková 2011 DDM Tachov 3:19

2. Šárka Viternová 2010 TJ Baník Stříbro 3:22

3. Rozálie Nováková 2010 TJ Baník Stříbro 3:24

4. Eliška Svobodová 2011 DDM Tachov 3:27

5. Tereza Svobodová 2011 DDM Tachov 3:28

Mladší žákyně (2008 - 2009) - 1500 m

1. Stela Kořínková 2009 TJ Baník Stříbro 6:23

2. Anežka Křížková 2008 TJ Baník Stříbro 6:29

Starší žákyně (2006 - 2007) - 1500 m

1. Barbora Nováková 2006 TJ Baník Stříbro 6:37

2. Hana Riantová 2007 TJ Baník Stříbro 6:53

3. Soňa Horáková 2007 TJ Baník Stříbro 7:06

Starší žáci (2006 - 2007) - 1500 m

1. Marek Burian 2007 TJ Baník Stříbro 6:45