Ve třídě Hobby Open druhým místem v závodě uhájil celkové první místo v přeboru západočeského SMS Nepomuk (Středisko motocyklových sportů) a také první místo v absolutním pořadí.

Ve třídě Hobby MX2 jel Václav Nedvěd, ale pouze s cílem odstartovat a být klasifikován, protože zranění kolena mu nedovolilo jet naplno. Kvůli němu musel vynechat i předposlední závod v Krásné Lípě a tentokrát potřeboval získat alespoň pět bodů k udržení celkového pořadí v seriálu. To se povedlo a Vašek nakonec obsadil druhé místo v SMS Nepomuk a třetí místo absolutně. Nebýt zranění, mohl skončit ještě lépe, protože velkou část sezóny vedl.

Vše si ale vynahradil v samostatném přeboru středních Čech – VVL Lorenc Cupu, který ve své třídě Hobby MX2 vyhrál.

Třetí jezdec MX Teamu Kladruby, Jaroslav Nedvěd, letos doplatil na změnu motocyklu a na zranění ruky, kvůli kterým nemohl odjet několik závodů, a do celkového pořadí výrazně nezasáhl. Přesto dosáhl i výborných dílčích výsledků (např. třetí místo v Krásné Lípě u Chomutova v kategorii MX2).
Ve třídě Veterán startoval za tým Blue Smoke Pavel Nový a vybojoval konečné druhé místo v SMS Nepomuk a druhé místo celkově v kategorii nad 50 let. V absolutním pořadí pak obsadil páté místo. V pětidílném seriálu Pohár sv. Petra pak skončil na druhém místě, rovněž v kategorii Veterán.
Z pohledu konečných výsledků byla sezóna 2012 pro MX Team Kladruby velmi úspěšná.

Na závěrečném vyhodnocení Buell Cupu v Letech u Prahy bude o našem městě opět slyšet. To těší nejen samotné jezdce, ale i jejich skalní fanoušky, kteří v průběhu sezóny navštěvovali blízké i poměrně vzdálené závody. Děkujeme za podporu.

A sezóna 2013? Ta začala už v listopadu fyzickou přípravou jezdců a „léčebnou kůrou" pro motocykly, které dostaly od března do října opravdu zabrat.

Pavel Nový