V sobotu nastoupili muži k prvnímu domácímu zápasu jarní části krajské hokejbalové ligy. Soupeřem jim byl rezervní celek ZKZ Horní Bříza. Dramatické utkání skončilo v základním čase nerozhodně 3:3 a na samostatné nájezdy zvítězili hosté.
Domácí zápas mužů okomentoval zastupující trenér Petr Topinka.

„První zápas před domácím publikem se Buldokům moc nepovedl. Když pominu fakt, že třetí Buldoci hráli se suverénně prvním týmem soutěže, musíme uznat, že začátek byl spíše orientační, co kdo může. Sice jsme vedli, ale soupeř nás zatlačil a velice brzy se mu podařilo vyrovnat," viděl úvod utkání trenér Buldoků Petr Topinka a ve svém hodnocení utkání pokračoval:

„Nicméně první třetina vyzněla lépe pro nás. Druhá byla velice tvrdá a neobešla se bez mírných strkanic, ale stejně jsme po jejím konci byli stále šťastnějším týmem s jednobrankovým vedením. Do třetí y jsme nastupovali s tím, že soupeř zabere a bude se snažit o vyrovnání, ne-li o obrat, takže všechny naše síly se zaměřili na obranu domácí klece."

Čtyři minuty před koncem vzala taktika Buldoků za své, když se hostům podařilo v přesilovce vyrovnat. Pro domácí mohlo být ještě hůře, protože závěr zápasu odehráli ve dvojnásobném oslabení.

V následujících nájezdech soupeř ukázal svou zkušenost a dokázal zvítězit. „I tak ale musím pochválit celé mužstvo, dokázalo semknout a nedovolilo mužstvu hostí s pěti hráči z prvního týmu jakýkoliv větší rozlet," dodal spokojený Topinka.

Buldoci Stříbro – ZKZ Horní Bříza B 3:4ss
Třetiny: 2:1, 1:1, 0:1 – 0:1). Střely: 23:27. Vyloučení: 6:3. Využití: 0:1. Diváci: 30.