Tradiční turnaj ve voleném mariáši se hrál v nedražické hospůdce U Ježků a jeho vítězem se stal Zdeněk Liška z Kladrub. 
V Nedražicích se sešlo 39 vyznavačů čertových obrázků  a mezi účastníky bylo kompletní družstvo MK EUTIT Mariánské Lázně ve složení Liška, Hlas Pipta, Hovězák a loňský mistr v licitovaném  míchaném mariáš Poláček.

Hrálo se dvakrát dvě hodiny  podle místních pravidel (2xsnímaný volený mariáš, kde je zvláštností, že do hrané stovky se počítá první hlášený mariáš. Na nepochopení tohoto pravidla doplatil F. Hlas, naopak Liška využil zkušeností z licitovaného mariáše a přesvědčivě v celém turnaji zvítězil při umístění dvakrát první u stolu a s výhrou 65,40 korun. Druhý skončil Kratochvíl z Plzeňska a s umístěním dva a výhrou 24,80 korun. Pomlsiný bronz získal Strnad z Vranova s umístěním tři a ziskem 32,60 korun.

„Profíci" z Mariánských Lázních skončili až na vítěze Zdeňa Lišku ve druhé a třetí desítce. Poláček (15.), Hovězák (17.), Hlas (22.), Pipta (30.). 

Pořadatelé, rodina Ježků, připravili bohatou tombolu a hodnotné ceny do turnaje. V tombole byl „nejúspěšnější" v turnaji 38. v pořadí Kasl z Erpužic, který vyhrál osm cen.

Hrálo se v příjemné atmosféře a všichni hráči se podle jejich slov těší na další ročník.