Tenisový oddíl Sokol Planá ve spolupráci s Domem dětí a mládeže při Základní škole Na Náměstí uspořádal třetí ročník otevřeného turnaje v tenisu žactva a dorostu. Klání se zúčastnilo 31 hráčů, po třech jich bylo ze Stříbra, z Chodové Plané a z Mariánských Lázní, zbytek domácí.

V kategorii Babytenis (9 let a mladší) startovalo šest hráčů a vítězem se stal Josef Šlapák z Plané. Mezi mladšími chlapci (10–12 let) si nejlépe vedl Miloš Niebauer z Plané a v konkurenci devíti dívek zvítězila Sophie Kroupová z Mariánských Lázní.

Ve starším žactvu (13–14 let) starovalo pět hráčů, chlapci a dívky dohromady. V této kategorii vyhrála Martina Herbstová ze Stříbra. Čtyřhra se hrála jen v kategorii mladšího žactva a zvítězila plánská dvojice Miloš Niebauer, Filip Dao.

„Chtěl bych poděkovat výboru TJ Sokol Planá, DDM, správci tenisového areálu Lukáši Kulířovi, který zajistil kompletní občerstvení, i když měl rodinnou oslavu. Dále paní Plešákové, která se vzorně starala o občerstvení všech účastníků. Janu Dankovi za organizaci turnaje a všem dalším, kteří podali pomocnou ruku. Jedná se o rozhodčí pana Blažka a jeho dceru Renatu, Straku, Ambrožovou, Pekla, Zušťákovou, Herbsta, Kolesu, P. Moulise a všem sponzorům (S. Planá, DDM, f. Ehrmann a OTS Tachov),“ poznamenal hlavní organizátor akce František Šilhavý, kterému vydatně pomáhaly Lenka Vivodíková a Alena Schreilová.