Předehrávkou úvodního kola Stříbro A – TJ Lesná Junior 6:2 (12:1) byl zahájen Nohejbalový pohár Tachovska v soutěži družstev.
Do soutěže je přihlášeno deset družstev, oproti minulé sezoně bude chybět celek SKP Tachov B. O pohár budou bojovat týmy B. Stříbro, TJ Lesná B (juniorka), SKP Tachov, SKP Planá, Slavoj Chodová Planá, Medulci a Meduláci Studánka, D. Studánka, Baník Stříbro B, TJ Lesná.


Kvalitu a atraktivitu soutěže jistě zvýší i drobná změna pravidel. Jednak případný třetí set se hraje od stavu 5:5 a hlavně se projeví pravidlo, že do jednotlivých zápasů dvojic a trojic může nastoupit jeden registrovaný hráč uvedený na soupisce mužstva krajského přeboru.
Vítězství obhajuje B. Stříbro. V uveřejněných soupiskách se objevují známá jména a příznivci nohejbalu se mohou těšit na umění Pavla Oktábce, Josefa Marcínka, Petra Tolara a dalších.
Výsledky 1. kola: B. Stříbro – TJ Lesná Junior 6:0 (12:1), D. Studánka – SKP Planá 5:1 (10:4), TJ Lesná – SKP Tachov 4:2 (10:5), Draci Svojšín – Sj. Chod. Planá a B. Stříbro B – M+M Studánka odloženo.