Trať dlouhou 8 tisíc 200 metrů zdolal nejrychleji Ivan David z Cyklodraku Stříbro v čase 0:33:59 a zvítězil v kategorii Mladších veteránů i absolutně. Nejrychlejší ženou byla Lucie Davidová z Baníku Stříbro s časem 0:38:01. Závod už tradičně odstartoval Jan Volný a pořadatelem je Sportklub Chodová Planá.

(Článek budeme aktualizovat)

Výsledky:

Pořadí, start.číslo, jméno,rok narození, tým, čas
Muži
1. 2 Šilhan Jiří, 1976, WITTEbike team Nejdek 0:35:59
2. 40 Bukovjan Petr, 1985, M, SV Stříbro 0:37:28
3. 41 Holčík Jan, 1977, M, Stříbro 0:40:02
4. 43 Stach Ladislav, 1980, M, SV Stříbro 0:40:04
5. 26 Stahl Jaroslav, 1980, M, Kladruby 0:40:09
6. 10 Hotěk Petr, 1974, WITTEbike team Nejdek 0:40:28
7. 44 Krůdl Jiří, 1978, M, WITTE bike team Nejdek 0:40:47
8. 22 Meller Ondra, 2005, M, Sportklub Chodová Planá 0:48:18
9. 38 Hlačík Libor, 1975, M, Sportklub Chodová Planá 0:53:53
10. 15 Houška Petr, 1985, M, Tachov 0:56:52

Mladší veteráni
1. 27 David Ivan, 1964, MV, Cyklodrak Stříbro 0:33:59
2. 32 Trávníček Jiří, 1972, MV, SV Stříbro 0:36:12
3. 23 Šrámek Stanislav, 1969, MV, SV Stříbro 0:37:01
4. 30 Suchopár Martin, 1968, SV, WITTEbike team Nejdek 0:37:21
5. 15 Škarda Zdeněk 1968, MV, SV Stříbro 0:37:40
6. 26 Málek Milan, 1970, MV, SV Stříbro 0:37:49
7. 22 Kroupa Jaroslav, 1964, MV, Chodová Planá 0:41:54
8. 72 Kučík Štefan, 1967, MV,  Cyklodrak Stříbro 0:43:00
9. 49 Kalista Jiří, 1965, MV, Cyklodrak Stříbro 0:45:10
10. 21 Havlíček Michal, 1971, MV, ACES Karlovy Vary 0:47:21
11. 16 Černý pavel, 1965, MV, SV Stříbro 0:47:28
12. 25 Meller Petr, 1973, MV, Sportklub Chodová Planá 0:48:18

Starší veteráni
1. 46 Zíka Josef, 1960, SV, ASV Stříbro 0:35:56
2. 36 Pospíšil Antonín, 1960, SV, TJ Tlučná 0:37:06
3. 11 Šrámek Milan, 1962, SV,  SV Stříbro 0:37:25
4. 5 Kotek Sylvestr, 1962, SV, AC Nýřany 0:40:34
5. 16 Vlasák Jaroslav, 1958, SV, AVL Stříbro 0:40:57
6. 4 Leško Jiří, 1963, SV, Cyklodrak Stříbro 0:42:15
7. 42 Dicá Vladimír, 1960, SV, TJ Slavoj Bečov nad Teplou 0:43:11
8. 14 Němec Josef 1955, SV, Tachov 0:44:26
9. 37 Novotný Josef, 1959, SV, AC Domažlice 0:45:44
10. 3 Straka Jiří, 1955, SV, Sportklub Chodová Planá 0:45:50
11. 28 Holátko Milan, 1959, SV, Tenis Stříbro 0:48:21
12. 42 Štěpáník Petr, 1962, SV, SV Stříbro 0:49:18
13. 47 Krejčí Václav, 1958, SV, Zapomněnka Modřany  0:53:30
14. 35 Moročkovskij Ivo, 1956, SV, Tatran Přimda 0:58:11
15. 113 Sýkora Vladimír, 1956, SV, SV Stříbro 1:05:38

Mladší ženy
1. 28 Davidová Lucie, 1994, MŽ, Baník Stříbro 0:38:01
2. 21 Šrámková Veronika, 1998, MŽ, Baník Stříbro 0:42:06
3. 33 Fronková Vendula, 1984, MŽ, AC Domažlice 0:45:00
4. 17 Machová Marcela, 1980, MŽ, Sportklub Chodová Planá 0:47:57
5. 43 Pejšová Simona, 1993, MŽ, CHPFL 1:06:16

Starší ženy
1. 35 Borecká Alena, 1957, SŽ, Nýřany 0:42:54
2. 24 Ambrožová Světlana, 1965, SŽ, Sportklub Chodová Planá 0:56:19
3. 23 Kohútová Vlasta, 1964, SŽ, Tachov 0:57:30