OBRAZEM: Pro vítězství v triatlonu si přijel Minařík až ze Zlína

CHODOVÁ PLANÁ - /AUDIO/ Plavání v Regentu, jízda na kole po silnicích Tachovska a běh zámeckým parkem. K tomu krásné počasí, sportovní duch i drobný karambol s odřeninami. Takový byl v neděli 21. ročník Velké ceny Chodové Plané v triatlonu

28.7.2008

21. ročník Velké ceny Chodové Plané v triatlonu.Foto: DENÍK/Antonín Hříbal

"Doufal jsem, že v běhu se mi bude dařit, ale konkurence byla veliká a docela mě soupeři proháněli“ řekl těsně po doběhu v cíli vítěz Petr Minařík. „Nejobtížnější částí triatlonu byl právě běh,“ dodal.

Naproti tomu vítězce v kategorii žen se běželo dobře. A také plavalo. „Trať byla letos náročná, hlavně úsek na kolech. Ale plavání je moje silná disciplína, tak s tím jsem spokojená,“ uvedla Jana Štíplová. „Znám konkurentky tak jsem tak trochu vítězství očekávala,“ řekla o svém úspěchu.

Další informace ve čtvrtečním Tachovském deníku.

Autor: Antonín Hříbal

28.7.2008 VSTUP DO DISKUSE
Miloš Zeman v Plzni
30

SLEDUJTE ON-LINE: Prezident Miloš Zeman dorazil do Plzně v dobré náladě

Rybník Regent u Chodové Plané na Tachovsku se připravuje na výlov.
8

ZMĚNA: Výlov Regentu začne v pátek, termín ale může ovlivnit teplé počasí

Evropská liga: Viktoria letí do Švýcarska

Plzeň – Povzbuzeni vítězstvím v prestižním duelu nad pražskou Spartou odlétají ve středu fotbalisté Viktorie Plzeň k dalšímu těžkému zápasu – k utkání základní skupiny Evropské ligy se švýcarským FC Lugano.

Studentky z Plané soutěžily v čepování piva

Planá – Soutěže v čepování piva, pořádané v rámci výstavy v pražských Letňanech, se zúčastnily studentky druhého ročníku Střední školy živnostenské v Plané Kristýna Országová a Karina Svobodová.

Škodovka prohrála, přesto je první

Litvínov, Plzeň – Hokejisté Škody Plzeň sice v úterním 14. kole prohráli na ledě posledního Litvínova po prodloužení 1:2, přesto se vyhoupli do čela extraligy  před Kometu. Obhájci titulu totiž vyšli naprázdno v Třinci, ale za Škodovkou zaostávají na začátku druhé čtvrtiny jen o skóre.

Okresní derby mezi Planou a Borem vyhráli hosté, Planá je poslední

Tachovsko – Fotbalisté první krajské soutěže, 1.B třídy, mají za sebou další zápasy. Ty přinesly zajímavé duely a padaly pěkné branky.