Turnaje v Kladrubech se zúčastnilo 26 dětí. Hrálo se ve třech kategoriích, žlutý, oranžový a červený minivolejbal, na předepsaných hřištích, podle pravidel platných pro jednotlivé kategorie s přihlédnutím na skutečné množnosti jednotlivých dětí. Povzbuzovat a fandit přišli téměř všichni rodinní příslušníci a vytvořili bezvadnou soutěžní atmosféru. Všechny děti ve všech kategoriích se snažily, bojovaly o každý míč a u každého bylo vidět výrazné zlepšení od minulého turnaje. Organizačně muselo dojít k rozdělení na skupiny, a to na červeno-oranžovou, oranžovo-žlutou a červenou.

Z turnaje v Kladrubech.

Na závěr se uskutečnilo slavnostní vyhodnocení. Vyhlašovala se tři nejlepší družstva v obou kategoriích a jednotlivci v červené. Všechny děti obdržely perníkové medaile, diplomy a drobné sladkosti. Vítězové navíc ještě opravdové kovové medaile a jednotlivci poznámkové bloky. Dík patří také členům ostatních volejbalových oddílů, kteří pomohli s přípravou hřiště, při organizaci a byli zastoupeni i v roli rozhodčích. Za ceny patří poděkování DDM Stříbro a TJ Sokolu Kladruby.

Výsledky
Červeno-oranžová kategorie
1. Alexandra Lehečková, Ondřej Ďurinda
2. Rozárie Duspivová, Ondřej Kasl
3. Klára Kuršová, Kateřina Stahlová
4. Markéta Mašková, Daniela Jamrišková, Jakub Kasl, Matyáš Horák, Anežka Zdvihalová, Nikola Šimková

Oranžovo-žlutá kategorie
1. Jan Bláha, Filip Hejplík
2. Dominika Lehečková, Lucie Bubeníčková
3. Klárka Kuršová, Tobias Stahl
4. Viktor Vačviric, Jan Škubal, Alena Němečková, Nella Trochová, Ema Větrovcová, Jiří Martinec, Lucie Hejplíková, Eva Hradilová

Červená kategorie – jednotlivci
Ondřej Ďurinda, Alexandra Lehečková, Kateřina Stahlová, Klára Kuršová

Miroslava Škorvánková