Dějištěm ligového stolního tenisu byla o víkendu borská sokolovna a kdo z příznivců zavítal na zápasy druhé ligy žen a třetí ligy mužů mohl být spokojený. Družstvo žen S. Bor střechy Homolka prohrálo se S. České Budějovice 4:6 a stejným poměrem vyhrálo s Calofrig Borovany. Muži ve třetí lize zdolali S. Michle a prohráli s KT Praha 6:4.

Druholigový tým žen reprezentují tuto sezonu Jana Soukupová, Šárka Skopová a Eliška Pourová. V utkání S. České Budějovice prohrály domácí ženy 4:6 (19:20). Body „udělaly" ve čtyřhře Skopová se Soukupovou a další dva přidala Skopová ve dvouhře a čtvrtý uhrála Soukupová. V odpoledním utkání borský tým zdolal Borovany 6:4 (19:17). Dvojice Skopová, Soukupová byly opět úspěšná ve čtyřhře. Dva body uhrály Skopová s Pourovou a jeden Soukupová.

Ve třetí lize mužů hostilo družstvo S. Bor Eissmann S. Michle a zvítězilo 10:8 (33:32). Domácí nastoupili bez Poura a Chvátala, které nahradili Krivda a Pitra. Ve čtyřhře byla úspěšná dvojice Dráždil, Copák. Výborně zahrál Copák, jenž získal ve dvouhře  čtyři body, Dráždil přidal tři a Krivda s Pitrou po jednom.
„Vítězství nad Sokolem Michle je velmi ceněné pokud vezmeme v úvahu, že domácí nastoupili bez Poura a Chvátala, které nahradili Pitra a Krivda. Velmi dobrý byl Fanda Copák a Roman Dráždil. Pitra s Krivdou přidali po bodu, což bylo velmi cenné," komentoval zápas předseda oddílu S. Bor Josef Vacík.

V neděli dopoledne viděli příznivci souboj Boru s bývalými reprezentanty a dalšími  „legendami" stolního tenisu. Celek KT Praha tvoří známá jména s hvězdami Milanem Orlowskim, Vladem Mikem a Petrem Javůrkem, které doplňují další zkušení borci jako Tomáš Sváťa, Vlastimil Kolář a Petr Kubový. Už úvodní čtyřhry přinesly i přičiněním domácích výborný stolní tenis. Chvátal s Pourem prohráli s Javůrkem a Mikem 1:3 (-9, 10, -7, -9) a Dráždil s Copákem svedli s Orlowskim a Sváťou pětisetovou bitvu 2:3 (-6, 7, 9, -5, -9). Ve dvouhrách kraloval Orlowski (4 body) a Javůrek (4). Za domácí získali dva body Dráždil s Copákem a po jednom Pour a Chvátal.

„Porážka s KT Praha se jeví jako dosti krutá, ale je třeba vidět sílu v sestavě družstva KT zkušenosti hráčů jako jeVlado Miko (69 let!), Milan Orlowský (60) a Petr Javůrek (44).  Dosti smolně prohraná čtyřhra napomohla hostům k snadnému vedení v úvodu utkání. I přez porážku musí být spokojenost s tím, co bylo k vidění. Dobrá návštěva přispěla k velmi dobré úrovni celého utkání. Ukazuje se, že by sezona měla mít hladký průběh," řekl k utkání Vacík.