Třináctý ročník nohejbalového turnaje smíšených družstev O cenu starosty obce Lesná je už minulostí. Jeho vítězem se stal domácí pár Pekaři ve složení Solčanská, Rohlík.

Pořadatel turnaje, oddíl nohejbalu TJ Lesná, přivítal na svých kurtech šest dvojic. Nejdelší cestu absolvovala dvojice, která přijela až z Liberce. Ostatní týmy tvořily známé tváře okresního nohejbalu.

Domácí nasadili do turnaje pouze jednu dvojici, ale ta po celý turnaj neměla konkurenci. Sourozenecká dvojice Solčanská a Rohlík hrála pod názvem Pekaři, neztratila ani set a po zásluze turnaj vyhrála. Na druhém místě se umístili Tolaři a bronz si odvezl tým Jahody (Machačová, Holman).

Turnaj se odehrával za pěkného počasí a v pohodové atmosféře a všichni účastníci získali body do celoročního seriálu turnajů Tachov OPEN 2014. Na prvním místě v této soutěži se osamostatnil Petr Rohlík, který má po dvou vítězstvích už 60 bodů.

Pořadí turnaje: 1. Pekaři (Solčanská, Rohlík) 10 b. (10:0); 2. Tolaři (Petr a Luky) 8 b. (8:2); 3. Jahody (Machačová, Holman) 6 b. (6:4); 4. Břve (Pumprlová, Čermák) 4 b. (4:7); 5. Fíkové (Košťálová, Linda) 2 b. (3:8); 6. Ma-Ma-Ja-Ko  (Martínková, Kotrba) 0 b. (0:10).

Miroslav Klauber