Čtvrté kolo oblastní ligy Plzeňského a Karlovarského kraje družstev žáků a přípravky v zápase ve volném stylu se konalo ve Stříbře a borci ze „Zápasu Stříbro" si na domácích žíněnkách vedli opět velmi dobře. Prvenství ve svých kategoriích vybojovali Pírka a Nikitinský.
V kulturním domu ve Stříbře přivítal pořadatel 84 závodníků z osmi klubů. Z celkového počtu závodníků reprezentovalo domácí klub a Město Stříbro šest borců. V kategorii žáků získal 1. místo Bohuslav Pírka ve váze do 80 kg. V mladších žácích si výborně vedl Jakub Nikitinský, který v hmotnosti do 37kg získal také zlatou medaili

V kategorii „Přípravky A" se Albert Pospíšil ve váze do 37kg prezentoval výborným druhým místem. Ve stejné kategorii ale ve váze do 40 kg vybojoval Marek Matúš bronzovou medaili. Ve váze do 34 kg byl Jan Plzák čtvrtý a David Kopecký pátý.

„Klání se jako diváci zúčastnilo velké množství bývalých zápasníků, kteří do Stříbra jezdili v sedmdesátých letech na zápasnické turnaje a nebo byli ve ve vojenském sportovním oddílu Dukla Stříbro. Na turnaji byli k záhlednutí František Hejplík, Miroslav Krýsl, Jaroslav Krýsl, Antonín Pařík, Jan Hille, Antonín Jehlík, Vasil Čankov, Bohumír Hauptfögel, dále také členové bývalé Dukly Stříbro František Pečeňa, bývalý předseda našeho klubu TJ Baník Stříbro a Otakar Pešta. Bohužel z důvodu nemoci nedorazili naši trenéři Lev a Boris Goldobinovi," pravil předseda zápasu Stříbro a trenér v jedné osobě Michael Janda.

„V celkovém počtu čtyř ligových turnajů jsme získali páté místo v kategorii žáků, šestou příčku v přípravce A a sedmé mezi mladšími žáky. Věřím, že dosažené výsledky jsou příslibem pro další ligovou sezonu a motivací pro případné zájemce o náš sport," poznamenal trenér.

„Všem závodníkům patří dík za dosažené výsledky, za vzornou reprezentaci našeho oddílu „Zápasu Stříbro" a Města Stříbra. Chtěl bych touto cestou poděkovat rodičům všech závodníků za diváckou podporu a tamního personálu za obsluhu a přípravu kulturního domu při této akci," dodal Janda.