Mezinárodní turnaj juniorů, žáků a přípravky v zápasu ve volném stylu, „Memoriál Fr. Vejsady a V. Garbaczewského", přinesl borcům Zápasu Stříbro úspěch v podobě zisku čtyř medailí.

„Turnaj byl kvalitně obsazený a zúčastnili se jej kromě českých klubů, také borci ze Slovenska, Ukrajiny, Rakouska a Německa. Náš klub „Zápas Stříbro" reprezentovalo pět borců," řekl k turnaji trenér stříbrských zápasníků Tomáš Adam, který mohl být s výkony spokojený.

Za juniory v hmotnosti do 84 kg vybojovali Lukáš Adam druhé místo a v hmotnosti do 66 kg Pavel Krüger skončil pátý. V kategorii žáků v hmotnosti do 85 kg Bohuslav Pírka zvítězil a ve váze do 42 kg bral Jakub Nikitinský bronz. V přípravce byl v hmotnosti do 40 kg Marek Matúš druhý.

„Lukáš Adam nestačil pouze na svého soupeře z Rakouska, ale potvrdil zápasnické kvality reprezentanta. Pavel Krüger, ač je jen kadet, tak startoval v kategorii juniorů s o tři roky staršími soupeři a nenechal se zastrašit. Porazil soupeře pražského klubu na „záda" tzv. „stříbrským záhlavákem" a s jedním prohrál jen těsně na body. Získal nakonec pěkné páté místo. Bohuslav Pírka potvrdil vzestupnou formu a o výsledek se doslova popral. Podařilo se mu zúročit jeho tréninkovou přípravu. Jakub Nikitinský zaváhal a nakonec prohrál dvě utkání, čímž se připravil o možnost bojovat o přední umístění na vyšším stupínku vítězů. Marek Matúš porazil jednoho soupeře, vzápětí pak prohrál se soupeřem z Rakouska a třetí utkání vyhrál pro zranění soupeře. Získal tak pěkné druhé místo," komentoval výkony svých borců stříbrský trenér.

„Vzhledem k tomu, že byl turnaj kvalitně obsazen, jsou dosažená umístění velkým úspěchem. Chtěl bych touto cestou všem klukům poděkovat za vzornou reprezentaci a také jim pogratulovat k dosaženým výsledkům. Také bych chtěl poděkovat všem rodičům, kteří se aktivně podílí na činnosti našeho klubu," byl spokojený T. Adam.