Sportovní sdružení Tachovska vyhlašuje ve spolupráci s MKS Tachov nejúspěšnější jednotlivce, kolektivy a trenéry za rok 2011.

Předání ocenění úspěšným sportovcům pak bývá společenskou událostí, na které se organizačně nebo finančně podílí také městské a obecní úřady z našeho okresu. Slavnostní večer s vyhlášením nejúspěšnějších sportovců se uskuteční v pondělí 5. března 2012 v 18.00 hodin v tachovském kulturním domě. Organizuje ho Agentura ČOK CZ s.r.o. , která také zajišťuje kulturní program.

Pokud znáte vhodného kandidáta na ocenění, zašlete vyplněný formulář, uveřejněný na této stránce, na adresu: VV SST, Pobřežní 1656, sportovní hala, 347 01 Tachov. Také můžete formulář vhodit nejdéle v pondělí do schránky SST na sportovní hale v Tachově. Poslední možností je zaslat e-mail s požadovanými údaji na adresu /vvsst@iol.cz/. Posledním dnem pro přijetí nominací je 16. leden 2012.

Čtenáři Tachovského deníku opět dostanou šanci zvolit Nejlepšího sportovce Tachovska. Vloni se jím stal šachista Václav Truksa mladší.