VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Post předsedy Baníku obhájil Jan Hora

STŘÍBRO - První akcí ve znovuotevřené Pivnici Sauna byla valná hromada Tělovýchovné jednoty B. Stříbro

16.5.2008
SDÍLEJ:

První akcí ve znovuotevřené Pivnici Sauna byla valná hromada Tělovýchovné jednoty B. Stříbro Foto: Karel Lukeš

Protože už uplynulo dvouleté volební období, byla jedním z hlavních bodů středeční valné hromady TJ B. Stříbro volba nového výkonného výboru a revizní komise. Valnou hromadu zahájil a vedl Martin Pitra, který přivítal všechny přítomné delegáty a hosty. Poté si již vzal slovo předseda TJ Jan Hora, který především vyzdvihl co se v uplynulém období podařilo úspěšně dokončit (rekonstrukce a zastřešení tribuny, fasáda na sportovní hale a kabinách, kluziště). „Chtěl bych také poděkovat všem, kteří se podíleli na získání dotací na uvedené projekty,“ dodal k této části zprávy předseda a pokračoval: „V uplynulém roce byla také provedena revize sportovišť a zařízení.

Dle statistiky máme deset oddílů s celkem 380 členy, z toho je 182 mládeže. Oproti předchozímu roku je tak pokles o sto členů, který způsobil odchod oddílu kulturistiky.“ Podle zprávy se výkonný výbor sešel v uplynulém roce celkem dvacetkrát. „Areál Baníku se stal chloubou města a je třeba i nadále táhnout za jeden provaz,“ zdůraznil na závěr své zprávy Hora. Valná hromada schválila zprávu o hospodaření za rok 2007, rozpočet TJ na rok 2008, aktualizované Stanovy TJ a také přijetí nově vzniklého oddílu kulturistiky a kondičního posilovaní. Před diskuzí a volbou nového VV byli ještě vyhlášeni a odměněni sportovci, trenéři a činovníci TJ za uplynulý rok.

Věcný dar převzal také dlouholetý tajemník TJ František Hurtl, kterého od května ve funkci vystřídal Petr Bursík. V následující diskuzi si jako první vzal slovo poslanec Václav Votava. „V areálu TJ se už investovalo zhruba 60 miliónů korun a další investice, dokončení zimního stadionu, jsou ještě před námi,“ řekl mimo jiné ve svém vystoupení poslanec. Nezapomněl, stejně jako později i starosta Stříbra Miroslav Nenutil, poděkovat hlavně těm, kteří se starají o mládež. „Myslím si, že má TJ rezervy ve využívaní dotací,“ pravil Miroslav Nenutil a nabídl pomocnou ruku ze strany města.

Poté následovaly volba nového výkonného výboru a revizní komise. Dle návrhu, který byl schválen, byl počet členů VV stanoven na devět a revizní komise na dva. Volba byla tajná. Z ní vzešel nový výkonný výbor, který bude pracovat ve složení Martin Pitra, Jan Hora, Karel Lukeš, Vladimír Šraga, Jiří Urban, Petr Patočka, Milan Vlček, Jan Šimun a Tereza Mirvaldová. Revizní komisi tvoří David Junek a Zdeněk Urban. Členové VV se jeho členové sešli aby zvolili nového předsedu TJ, kterým zůstal Jan Hora.

Místopředsedou se stal Martin Pitra. Na závěr bylo ještě schváleno „Usnesení valné hromady“. Hosty jednání Baníku byli starosta města Stříbra Miroslav Nenutil, místostarosta Pavel Tóth, dále pak poslanec Václav Votava a tajemník Sportovního sdružení Tachovska Miloslav Kohút.

Karel Lukeš

Autor: František Hlas

16.5.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Byt. Ilustrační foto.

Z fary se stanou byty

Fotografie, která se stane symbolem letošních voleb.
DOTYK.CZ
6

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

FOTO: Orel mořský z hnízda s hlavou panenky se vrátil na Tachovsko

Tachovsko – Mládě vzácného orla mořského vylíhlé loni u Boru pozoroval před několika dny ornitolog u Tisové.

Facka na Hané. Mora zničila Škodovku pěti góly

Olomouc, Plzeň – Věděli, že to v Olomouci nebude lehké, ale že si odvezou tak hořkou porážku, hokejisté Škody Plzeň nečekali.

Série pokračuje. Viktoria porazila i Brno

Plzeň – Nezaváhali. Fotbalisté Viktorie Plzeň vyhráli už jedenácté utkání v řadě od začátku ligové sezony. V neděli doma porazili 3:0 Zbrojovku Brno, vedenou bývalým koučem Plzně Romanem Pivarníkem. O branky se postarali Krmenčík, Hořava a Kopic.

Starostům se nevedlo, vyhrál jen jeden z nich

Plzeňský kraj – Kandidátka STAN na vítězné ANO nestačila ani tam, kde vládnou kandidáti.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení