Ze západní skupiny postoupily týmy INTEROBALU Plzeň, FCA Liberec a Démonky Česká Lípa. Z východní skupiny se o prvenství porvou vítězové Nástěnky Brno, obhájkyně titulu z loňského mistrovství Tequilky Chlebičov a děvčata Baníku Ostrava. Organizátoři zvou příznivce ženského futsalu k návštěvě SH Lokomotivy Plzeň. Mistrovství ČR začíná v 9 hodin.

Postupně vám představíme všechny účastníky šampionátu.

Dnes představujeme tým FC Démoni Česká Lípa

FC Démoni Česká Lípa.

Ženský tým ligových kolegů hraje s roční pauzou již sedmou sezónu. Tým je poskládaný z hráček z celých severních Čech, a proto sejít se na tréninku bývá velký oříšek, možná i ořech. Přesto je tento tým dvojnásobným vicemistrem České republiky, když se dokázal probojovat do finále MČR v Ústí nad Labem a v Hodoníně, kde došlo na penalty a poslední neproměnila jedna z nejzkušenějších Michaela Kinařová. Za velký úspěch považují hráčky a vedení týmu za probování se do finálové části v Plzni.

Soupiska týmu:

Brankářky: Svobodová Alena, Skálová Denisa

Hráčky: Svobodová Lucie, Kinařová Michaela, Kovačovičová Denisa, Nováková Denisa, Hervertová Jarmila, Podrazová Eva, Kovářová Veronika, Vacková Tereza, Hetverová Marie, Chlapská Katarzyna.