Ze západní skupiny postoupily týmy INTEROBALU Plzeň, FCA Liberec a Démonky Česká Lípa. Z východní skupiny se o prvenství porvou vítězové Nástěnky Brno, obhájkyně titulu z loňského mistrovství Tequilky Chlebičov a děvčata Baníku Ostrava. Organizátoři zvou příznivce ženského futsalu k návštěvě SH Lokomotivy Plzeň. Mistrovství ČR začíná v 9 hodin.

Postupně vám představíme všechny účastníky šampionátu.

Dnes představujeme tým SK Interobal Plzeň 

Interobal Plzeň.

Ženský tým SK Interobal Plzeň byl založen na začátku roku 2017. Specializuje se pouze na futsal a je součástí klubu, který hraje v mužské kategorii nejvyšší VARTA futsal ligu. Má za sebou již dvě účasti na mistrovstvích České republiky. V roce 2017 se umístil na 6.místě. V roce 2018 na 5.místě. V uvedených letech se děvčata stala vítězkami Krajského přeboru žen Plzeňského kraje. Letos tahle "růžová letka" prošla na MČR jako vítěz 1.Celostátní ligy - západ. Zajímavostí je, že trenérský tým plzeňských žen se skládá z minulých, či současných reprezentantů ve futsalu. (Patrik Mičkal, Tomáš Štverák, Michal Holý). SK Interobal Plzeň má i ženský "B" tým, který se letos umístil v Divizi na 2.místě. Domácí tým bude na MČR patřit k jednomu největších favoritů na titul.

Soupiska týmu

Brankářky: Olga Marešová, Lucie Sedláčková, Michaela Čechová

Hráčky: Blanka Němcová, Jana Beštová, Denisa Kabourková, Eliška Slovenkaiová, Eliška Hyťhová, Nicole Nehodová, Eva Hanzíková, Natálie Mirtlová, Tereza Krejčová, Barbora Černá, Hedvika Kracmanová, Petra Divišová, Štěpánka Peklová, Eliška Komorová, Michaela Jandová, Anita Vališová, Eliška Helusová, Pavlína Přibilová.