Rezerva žen S. Bor TeVo bojuje v divizi stolního tenisu o účast v kvalifikaci o postup do druhé ligy. Její šance posílily ještě více po úspěšném víkendu. Borské družstvo na stolech soupeřek zvítězilo se S. Plzeň V. B 4:6 a S. Plzeň V. C porazilo 2:8.

Obě utkání měla potvrdit ambice borského celku a ten je beze zbytku naplnil. Domácí celek S. Plzeň V. B neponechal nic náhodě a do sestavy zařadil zkušenou Pavlínu Polákovou. Stejně se zachovalo borské vedení a k utkání odcestovala Marta Lněničková, která má zkušenosti z extraligy a hlavní trenér Boru Pavel Gallerach. Hostující tým kalkuloval s tím, že Lněničková bude stoprocentní, ale ta prohrála se Šulcovou. V první dvouhře se nedařilo ani Šárce Skopové, a tak ji střídala Eliška Pourová, která nakonec vybojovala dva body. K vítězství 4:6 po bodech Lněničkové přispěla jedním vítězstvím Martina Mácová.

Druhé utkání zvládla děvčata Boru s naprostým přehledem 8:2 a v tomto utkání se opět chytila Skopová, jenž spolu s Martinou Mácovou byla stoprocentní.
„Úkol jsme splnili. Porazit domácí týmy a před play–off se na Plzeň bodově dotáhnout. Výsledky se totiž započítávají do nadstavby. Všechny holky musím pochválit. Odehrály velmi kvalitní zápasy a zaslouženě vyhrály,“ byl spokojený hlavní trenér S. Bor Pavel Gallerach.
Co to pro borskou rezervu znamená: „Skončila základní část a čtyři nejlepší družstva se utkají mezi sebou. V play–off nemůžeme skončit hůře než druzí. Děvčata ale chtějí nadstavbu vyhrát. Čekají je ještě dva zápasy se Kdyní a dvakrát se utkají s B a C týmem S. Plzeň V. Pokud by utkání zvládla, tak by si mohla prodloužit sezonu kvalifikací o postup do druhé ligy,“ vysvětlil vyhlídky rezervy borský Josef Vacík.