I přes extrémní teplo bylo všech devět hráčů z Tachovska a Plzeňska připraveno utkat se o vítězství v kvalitně obsazeném turnaji dvouher.

Letos se hlavní soutěž hrála na tři základní skupiny, kde se hráči utkali v zápasech každý s každým. V další části se pokračovalo opět soutěžními tabulkami, v každé z nich se pak potkali hráči se stejným umístěním ze základní hrací části.

Oba nejvýše nasazení hráči Marek Faust a Dalibor Chada potvrdili roli letošních favoritů a ve vzájemném finálovém zápase získal vítěznou trofej Marek Faust. Na celkovém třetím místě se umístil Vojtěch Mareš. Ani letos nechyběla tradiční soutěž o pohár Útěchy, ve které suverénně triumfoval Jiří Blažek.

„Chtěli bychom ocenit všechny účastníky, že i v náročném horkém počasí přijeli a předváděli skvělé kvalitní výkony až do posledního zápasu,“ říká Dalibor Chada.

Významnou a cennou součástí turnaje byli také blízcí či rodinní příslušníci, kteří opět všechny účastníky podporovali v průběhu celé sportovní akce. „Jako každé předchozí ročníky i letos jsme rádi, že jsme mohli tento turnaj ve spolupráci se Slavojem Tachov uspořádat. Moc si vážíme všech účastníků a děkujeme také za úžasnou podporu našich rodin a přátel, kteří nás povzbuzují každý rok k těm nejlepším výkonům,“ dodává Josef Braun.

Oba organizátoři mají v plánu pokračovat s pořádáním turnaje s cílem udržení kvalitní hráčské úrovně i v dalších letech.

Autorka: Natálie Braunová