Druhá liga žen v házené měla o víkendu na programu další kolo a domácí Slavoj Tachov v něm po dramatickém boji podlehl o jednu branku družstvu ČZ HBC Strakonice 1921 23:24.

Na palubovce tachovské sportovní haly vstoupil Slavoj do utkání výtečně a po dvaceti minutách už vedl 9:4. S přibývajícími minutami se náskok domácích hráček „tenčil" až na rozdíl dvou branek.
Druhý poločas byl vyrovnaný a šťastnější v něm byly Strakonice, které využily několika neproměněných příležitostí Slavoje a v závěru strhly vítězství na svou stranu.

„My jsme začali velmi dobře a vypracovali si pětigólový náskok. Po dvaceti minutách hry jsme „vyrobili" technické chyby, neproměnili šance a strakonické hráčky nás trestaly z protiútoků. V poločasu jsme sice ještě vedli, ale už jsme na úvod zápasu nenavázali. Druhý poločas byl hodně vyrovnaný. Holky „dřely", soupeřky jim dělaly velké problémy svou rychlostí. V klíčových momentech jsme nedali sedmičku a některé šance," řekl k utkání trenér Slavoje Miloslav Moulis.

„Je to škoda. Byl to hratelný soupeř, se kterým jsme měli na výhru. Obě gólmanky zachytaly svůj standard, velmi dobře zahrály sestry Herlíkové. Opět se prosadila brankově v dobré formě hrající Sluková. Střelecky se prosadila Sedláčková, i když herně to nebylo tak optimální," dodal Moulis.

Slavoj Tachov – ČZ HBC Strakonice 1921 23:24
Poločas: 13:11. Branky ze 7 hodů: 1:7. Rozhodčí: Eiseltová, Voláková. Diváci: 50

Slavoj: Kudějová, Macáková – Sedláčková (6), Mancellari (1), Vrbová (2), Vl. Herlíková (3), E. Herlíková (1), Pelechová (2), Písařová, Šindelářová, Smoláková, Sluková (8).

Ostatní výsledky: DHK Pardubice – Ústí n.L. 31:22, S.Vršovice B – Astra 20:30, Loko Cheb – Turnov 12:23, Kobylisy B – Milevsko 22:17.