Ve druhé lize žen hostil Slavoj Tachov družstvo Strakonic a po velmi dobrém výkonu zvítězil 27:21.

V tachovské sportovní hale se utkala dvě družstva, která byla před sezonou pasována mezi největší favority. Stakonický tým přijel v plné síle, kdy měl trenér k dispozici prvoligové posily z Písku a v brance hráčku, která má zkušenosti z Interligy. Slavoj ale od úvodních minut hrál velmi dobře a pomalu získával slibný náskok. Ten si svým výborným výkonem stále udržoval a prakticky nepřipustil jakoukoliv dramatickou zápletku. Na palubovce se hrála házená, která se musela přítomným líbit. Domácí hráčky pak se svými příznivci slavily zaslouženou výhru.

„Byla to výborná házená. Holky předvedly vynikající výkon a nechaly zapomenout na propadák v Plzni," neskrýval radost trenér Tachova Miloslav Moulis. „Hráli jsme výborně do obrany, za prvních sedmnáct minut jsme inkasovali jen dvě branky. Dařilo se nám i do útoku, výborně se prosazovali na pivotu. Ve druhém poločasu už to nebylo z naší strany tak důsledný, ale přesto jsme dále dominovali," zhodnotil utkání kouč Slavoje. „Velkým plusem bylo, že jsme do utkání nastupovali už s kádrem 13 hráček a bylo to znát. Vydrželi jsme hrát aktivně celý zápas," pochvaloval si spokojený Moulis.

Sj. Tachov – Strakonice 27:21
Poločas: 14:11. Branky ze 7 hodů: 1:5. Rozhodčí: Tůma, Šajnerová. Diváci: 63.

Slavoj: Kudějová, Macáková – A. Mrázová (2), Mancellari (4), Vrbová (3), Vl. Herlíková, E. Herlíková (2), Pelechová (7), M. Vosecká, Písařová (1), Smoláková, K. Mrázová (3), Sluková (5).