V utkání čtrnáctého kola soutěže porazily doma pražskou Astru 27:22, a protože plný počet bodů získaly i týmy Pardubic a Jindřichova Hradce, bodové rozdíl tří vedoucích celků zůstaly stejné.

Astra je uprostřed tabulky a Tachov byl jasným favoritem sobotního utkání. Úvodní pětiminutovka byla vyrovnaná, za stavu 3:3 ale Slavoj zavelel k nástupu a domácí ženy si vytvořily solidní pětigólová náskok. Pak ale Pražanky přidaly, začalo se jim více dařit střelecky a skóre prvního poločasu se zdramatizovalo. Přesto si Tachov udržel vedení a vyhrál první poločas 14:12.
Před vynikající návštěvou, do ochozů tachovské sportovní haly přišlo 101 lidí, kteří vytvořili bouřlivou sportovní atmosféru, si domácí ženy hlídaly ve druhém poločase výsledek a soupeřkám pomalu unikaly opět až na rozdíl pěti branek. To se podařilo udržet do závěrečné sirény a Slavoj Tachov tak v utkání zvítězil 27:22.

Střelecky se z domácích dařilo především Michaele Buchlovské, která dala osm gólů, z toho šest jich bylo ze sedmimetrových hodů. Na straně soupeřek dala sedm gólů Tereza Vildová.

Dalším soupeřem Slavoje Tachov je Sokol Písek B, který je v tabulce na čtvrtém místě, tři body za Slavojem. Zápas se hraje v neděli 11. března od 15 hodin v Písku.