Sportovní hala v Tachově hostila účastníky šestého kola krajské ligy mužů divize A ve florbalu. Na palubovce se představilo také domácí družstvo Slavoje.

SK Kerio Plzeň B – FLK Slavoj Tachov 3:3 (1:1, 1:1, 1:1)

Utkání o první místo v tabulce začali lépe Keria, kteří se už ve třetí minutě ujali vedení Ondřejem Valentou. Za Tachov v páté minutě srovnal na 1:1 Balý. V druhé třetině se po několika šancích na obou stranách opět ujali vedení Plzeňané po akci Zehnala, ale po pár minutách srovnal nekompromisní střelou David Kovář – 2:2. V třetí části utkání se hrál opatrný florbal ze zajištěných obran. Tachovský tým svým dobrým výkonem držel brankář Josef Langmajer.V čase 12:37 se Tachované po chybě plzeňské obrany dostali do vedení druhým gólem Kováře. Po zmatku před tachovskou brankou dokázal soupeř v poslední minutě srovnat na 3:3. „Nás držel dobrým výkonem gólman Langmajer. Škoda, tři body jsme měli na dosah,“ litoval závěru hrající trenér Slavoje Vladimír Balý.

FLK Slavoj Tachov – 1.FBC Toužim 4:1 (2:0, 1:1, 1:0)

Do branky se „usadil“ druhý gólman Rosťa Chlebana. Za svá záda pustil pouze jednu střelu soupeře a dobrým výkonem přispěl k vítězství Tachovanů. Po dvou gólech domácích Martina Rybáře a Davida Kováře zvítězili domácí 4:1. „Bylo to zasloužené vítězství. Toužimští se několika zbytečnými vyloučeními přišel o možnost uhrát lepší výsledek,“ konstatoval Balý.

Slavoj: Langmajer, Chlebana – Sibal, Bašek, Linha, Balý, Flor, Kovář, Křišťan, Rybář, Vrba, Klouda.