Slavoj slavil první vítězství

Tachov - V sobotu šest a v neděli pět tachovských dorostenek bojovalo pod koši o ligové body

9.12.2008

TJ Slavoj Tachov - Aritma Praha 54:70 Foto: DENÍK/František Hlas

Liga dorostenek v basketbalu měla na programu další dvoukolo a družstvo Slavoje Tachov nastoupilo na domácí palubovce.

TJ Slavoj Tachov - Aritma Praha 54:70 (19:13, 11:14, 7:21, 17:22). Výpadek domácích ve třetí třetině rozhodl do té doby vyrovnaný zápas. Pravidelné střídání dvanácti hráček soupeře bylo pro domácí velmi fyzicky náročné. „I přes porážku si holky zaslouží pochvalu. Ještě v posledních minutách rozhodnutého zápasu bojovaly a potvrdily, že se dá prohrát se vztyčenou hlavou,“ chválil své svěřenkyně trenér domácího Slavoje Zdeněk Hnát. TACHOV: Hnátová – 24 bodů (trojky 6 – šestky 8/5 – fauly 0); Vašíčková – 10 (0 – 0/0 – 3); Krumposová – 7 (1 – 2/0 – 1); Kovářová – 7 (0 – 6/3 – 4); Quach Hong Nhunc–4 (0 – 0/0 – 0); Šandová– 2 (0 – 0/0 – 3).

TJ Slavoj Tachov - BA Sparta B 69:58 (22:13, 13:18, 15:11, 19:16). V neděli nastoupily hráčky Slavoje proti favorizované Basletbalové akademii (BA) Sparta Praha „B“, kterou tvoří kombinace starších dorostenek a extraligových mladších dorostenek. Hned od začátku se domácí hráčky pustily do soupeřek tak, jako v předcházejích zápasech. Dobrá obrana, úspěšné útočné kombinace a solidní střelba přinesly poločasové vedení o čtyři body. Takto domácí tým vedl už ve čtyřech zápasech!!! „Tentokrát hráčky zvládly výborně krizovou třetí třetinu a po takticky dobře zahrané poslední části hry si na své konto připsaly první vítězství v letošním ligovém ročníku. Radost byla veliká,“ neskrýval spokojenost trenétr Tachovanek Zdeněk Hnát. Družstvo moc děkuje výbornému publiku a především basketbalovému týmu žen, které hráčkám svým povzbuzováním dodávalo síly do dalších minut. TACHOV: Krumposová – 23 bodů (trojky 4 – šestky 1/1 – fauly 3); Hnátová – 22 (3 – 4/3– 1); Kovářová – 12 (0 – 2/2 – 3); Vašíčková – 10 (0 – 0/0 – 3); Šandová – 2 (0 – 0/0 – 3). Další zápasy sehraje Slavoj na palubovkách soupeřek. V Ústí 20. prosince a další den v Kralupech.

9.12.2008 VSTUP DO DISKUSE

Na snímku hlasoval Plzeňan Marian Bradáč, který v jedné z komisí také zasedal coby místopředseda.

Starostům se nevedlo, vyhrál jen jeden z nich

Rozkvetlé třešně u Těchlovic.
12

Síla přírody: ohořelé větve rozkvetly

Vrba: Máme co napravovat

Plzeň – Porážkou s Luganem připravili svým fanouškům velké zklamání. Už tuto neděli si je mohou fotbalisté Viktorie Plzeň částečně udobřit. V jedenáctém kole první ligy doma přivítají celek Zbrojovky Brno.

Asistenční pes s vámi nesmí, slyšela vozíčkářka v obchodu

Plzeň - Personál prodejny a ostraha zákaz vstupu popřely.

I v komunistické baště vyhrálo Babišovo ANO

Horní Kozolupy – Jako jediná strana v celém okrese dokázala KSČM v parlamentních volbách v roce 2013 získat přes padesát procent hlasů. Konkrétně 50,84%. Komunisté vůbec měli ve všech volbách v této obci na růžích ustláno.

Hubník: Škoda první půle

Lugano (od zvláštního zpravodaje deníku) – Utkáním proti Luganu naskočil znovu do mužstva po dlouhé pauze zaviněné vleklým zraněním. Svůj návrat si ale kapitán Viktorie Roman Hubník představoval určitě jinak. Jeho tým prohrál v Luganu 2:3 a ani on sám neměl svůj den.