Poslední kolo západočeské ligy mladších žaček se hrálo na hřišti DHC Plzeň a družstvo Slavoje Tachov nastoupilo proti HC Plzeň, DHC Plzeň B a DHC Plzeň A.

Bojovalo se o poslední body do tabulky. V prvním zápase Slavoj porazil HC Plzeň 8:2. Druhý zápas proti DHC Plzeň B byl vyrovnaný, když dvě minuty před koncem prohrával Slavoj 7:6. “Holky v závěru zabojovaly, vyrovnaly na 7:7 a z posledního útoku vstřelily vítězný gól na 8:7,“ chválil svěřenkyně trenér Slavoje František Mráz. V posledním zápase Slavoj nestačil na DHC Plzeň A a po bojovném výkonu prohrál 5:12. „Bylo nás jen sedm, hráčky nemohly střídat a to se plně projevilo v posledním zápase. Je to škoda, protože jsme hráli o třetí místo. Přesto chci holkám poděkovat za snaživé výkony v celé sezoně a dobrou reprezentaci Slavoje,“ dodal trenér Radek Mráz.

Pořadí: 1. VŠ Plzeň – 26b.; 2. Cheb – 22b.; 3. DHC Plzeň A – 14b.; 4. Slavoj Tachov – 13b.; 5. DHC Plzeň B – 11b.; 6. HC Plzeň – 2b. TACHOV: E. Macáková, N. Mrázová, A. Mrázová, D. Smíšková, M. Líbalová, B. Hřebejková, M. Slodičáková. Trenéři R. Mráz a F. Mráz.