– První mužstvo FLK Slavoj Tachov se poprvé v této sezoně ligové soutěže ve florbalu představilo na domácí palubovce a výhody dokázalo využít v zisk šesti bodů. V tachovské sportovní hale se Slavoj utkal s FbC Profigeo Rokycany B a FBC Plzeň B.

Plán Tachovanů byl jasný, konečně v sezoně vyhrát obě utkání hracího dne. Za tímto cílem šli hráči Tachova od první minutu zápasu s Rokycany. Hosty do ničeho vážnějšího nepouštěli a vytvářeli si spoustu šancí, které se jim, na rozdíl od předchozích zápasů, dařilo i proměňovat. Utkání měl Slavoj od začátku až do konce pod kontrolou a po třetinách 4:0, 2:1, 3:1 nakonec zaslouženě zvítězili 9:2. Branky Tachova vstřelili Mareš 3, Zeman 2, Křišťan, Mička, Švejda a Flor.

Ve druhém zápase čekala Tachov rezerva plzeňského FBC. „Zápas byl v porovnání s prvním o dost tvrdší a každý souboj bolel. Nic nebylo zadarmo, ale bojovali jsme, plnili co jsme si před utkáním řekli a to se vyplatilo,“ viděl utkání jedna z opor týmu Jan Flor. Tachov zvítězil 5:1.

„Vyhoupli jsme se na průběžné druhé místo, bod za vedoucí Aš. O další body budeme bojovat v neděli a rozhodně budeme chtít navázat na vítěznou vlnu,“ dodal Flor. Branky Slavoje: Mareš 2, Švejda, Balý, Vrba.

Tachov: Krysl, Kovář, Rajm, Klouda, Rybář, Bašek, Flor, Mareš, Mička, Švejda, Vrba, Křišťan, Zeman a hrající trenér Balý.