Palestra JK reprezentovali dva zástupci. "Jirka Stodola se skvěle popasoval s výzvami a ukázal svou bojovnost. Jeho výkon byl oslnivý a jen malý kousek ho dělil od šance bojovat o nejvyšší příčky. Ve své kategorii do 52 kilogramů mladších žáků si vybojoval fantastické třetí místo z osmnácti závodníků. Je to skvělý úspěch, na který může být opravdu pyšný," řekl za oddíl Palestra JK Jiří Kožíšek.

Druhý účastník, Filip Bandry, tentokrát nezvítězil. "Jeho odhodlání a snaha jsou chvályhodné. Věřím, že z těchto zkušeností bude čerpat a příště se ukáže v ještě lepším světle. Chtěl bych oběma závodníkům poděkovat za jejich výkon a nasazení, které jsou inspirací pro nás všechny," uvedl Kožíšek.

Ten vyzdvihl kvalitu turnaje. "Díky Jirkovi Žákovi a jeho týmu byl zorganizován na vysoké úrovni. Je to pro nás všechny velká motivace a čest být součástí. Těšíme se na další akce, kde budeme mít další příležitost opět předvést naše nasazení, týmového ducha a sportovní um. Děkujeme a těšíme se na příští ročník," uzavřel Jiří Kožíšek.

Jiří Stodola (vlevo) ze zápasnického oddílu Palestra JK Stříbro stojí na stupních vítězů. 
Palestra JK Stříbro bodovala na mistrovství ČR