Stříbrští veteráni nezaháleli ani v první polovině listopadu.

Václav Šůcha závodil ve Frýdku-Místku na Hornické desítce. V kategorii 60-64 let doběhl pátý (44:15).

V Plzni se konal Běh Českým údolím. Pětikilometrového závodu se zúčastnil Vladimír Sýkora, který v kategorii nad 50 let v čase 22:02 doběhl čtvrtý.

Ve Kdyni odstartoval Běh na Koráb. Běželo se 6,54 km z náměstí ve Kdyni. V kategorii 50-59 let zvítězil Jaroslav Vlasák časem 34:09 a na čtvrtém místě skončil Vladimír Sýkora časem 35:03. Václav Šůcha (nad 60 let) doběhl třetí (36:03).

V Chebu prvním závodem začal 2. ročník seriálu čtyř akcí pod názvem Chebská běžecká zima. Běželo se 2,2 km. V kategorii nad 40 let zvítězil Vladimír Sýkora časem 8:13 a na druhém místě doběhl Jaroslav Vlasák časem 8:28.