Mezinárodní turnaj kadetů v zápase ve volném stylu „Memoriál Veselého a Urbana“ v Praze byl úspěšný pro stříbrské borce, kteří přivezli tři medaile. Turnaje se zúčastnily kromě českých klubů také dva z Rakouska, po jednom ze Slovenska a Polska. Zápas Stříbro reprezentovali tři borci.

„Turnaj byl už i vzhledem k mezinárodní účasti velmi kvalitně obsazen a medailové umístění našich zápasníků je cenné,“ byl spokojený trenér oddílu Zápas Stříbro Tomáš Adam.

V hmotnosti do 69 kg vybojoval Lukáš Adam první místo, v hmotnosti do 76 kg byl Daniel Janda třetí a Jan Matějka druhý. V hodnocení družstev skončilo Stříbro čtvrté.

„S výsledky jsme byli spokojeni. Výborná utkání předvedl Lukáš Adam, který zvítězil i nad zahraničními borci. Chtěl bych klukům poděkovat za vzornou reprezentaci našeho klubu a města,“ poznamenal Adam a dodal: „Byla to poslední příprava před Mistrovstvím ČR v zápase ve volném stylu, které se koná 26. listopadu v Hradci Králové. Na nejbližším tréninku si tak musíme s klukama rozebrat chyby, aby se zlepšil jejich způsob vedení boje při utkání a technika.“