Předposlední kolo okresního nohejbalu nabídlo fanouškům nohejbalu několik zajímavých zápasů. Vzhledem k odloženým zápasům si na vítěze Nohejbalového poháru Tachovska musí příznivci ještě počkat. O vítězi se ale rozhodne mezi družstvy ze Studánky a Stříbra.

Ve Studánce svedly spolu další souboj o čelo tabulky družstva M+M Studánka a Baníku Stříbro. Studánečtí byli oslabeni o Košťála a Baníku zase chyběl trenér a jeden z tahounů Petr Tolar. K. Oktábec a J. Černý vyhráli obě svoje dvojky a naopak obě dvojky Baníku zase porazily druhou studáneckou dvojici a tak musely rozhodnout souboje trojic. Baník ale v první trojici prokázal větší sehranost a vyrovnanost.  Karel Oktábec sám na vše nestačil a Baník po vyrovnaném začátku prvního setu vyhrál. I když do druhé trojice nasadili Studánečtí překvapivě Medulku Dvořákovou, tak Baník nezaváhal a vyhrál i druhou trojku a tím i celý zápas 4:2 (9:4). Vývoj utkání 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:4.
Studánka: K. Oktábec, Černý, Lipchavský, Dvořák, Dvořáková.
Stříbro: Klauber, P. Oktábec,  Dedek,  Spievak.

Druhé družstvo Baníku odjelo na horkou půdu do Chodové Plané bez Budka. Slavoj se na domácích kurtech představil v plné síle a sebevědoný Baník zaskočil kvalitní hrou. Po polovině zápasu Slavoj vedl 2:1, když překvapivě vyhrál první trojici. Potom ovšem v dresu Baníku zaúřadoval Košťál senior, který spolu s Urbanem nečekaně lehce porazili první dvojku Slavoje. Vyrovnaný boj pokračoval až do konce zápasu. O vítězství Baníku 4:2 (10:5) rozhodl až poslední míč celého zápasu. Vývoj utkání 0:1, 2:1, 2:4.
„Věděli jsme, že to nebude lehký zápas. Chodovka má silný tým, který se nevzdává ani za nepříznivého stavu. Dnes se nám nedařilo v trojkách a oba body jsme uhráli bojovností a také zásluhou pověstných kraťasů Honzy Košťála," řekl k utkání vedoucí družstva  B. Stříbro B Richard Beneš. 
Slavoj: Rolko, Kortus, Kučera, Biroščák, Košan, Machačová, Chroustovský.
Baník B: Šichtanc, Freiberg, Urban, Beneš, Košťál.

Junioři z Lesné zavítali do Plané a vezou si z kurtů u rybníka prohru 1:5 (2:12), ale také další vyhraný zápas. Vývoj utkání 3:0, 3:1, 5:1.
Planá: Zajíček, Rožnaj, Bušina, Kliment.
Lesná jun: T. Mikuláš, P. Holc, F. Holc,  Rajtmajer.

Do Svojšína přijelo áčko Lesné a získalo dva body za vítězství 4:2. Draci si na Lesnou věřili, ale v koncovce se jim moc nedařilo a zápasy prohrávali až ve třetím setu. Ústřední postavou Lesné byl opět Petr Rohlík, který dokáže sám uhrát potřebné body k vítězství i se silnějšími soupeři.
V posledním utkání přijelo vedoucí družstvo soutěže D. Studánka na kurty SKP Tachov, ale z domácích byl přítomen pouze jeden hráč a utkání bude zřejmě kontumováno ve prospěch Studánky.

Miroslav Klauber