Svěřenkyně trenéra Miloslava Moulise zajíždějí k zápasu 14. kola západní části druhé ligy do dalekého Libereckého kraje na palubovku Turnova. A po dvou domácích výhrách s Českými Budějovicemi a rezervou pražských Kobylis chtějí západočeské válečnice urvat další dva body, které by je udržely v minimálním kontaktu s vedoucím Pískem.

„Řekl bych, že jsme v tom- hle utkání opět favoritem. Kvalita by měla být na naší straně. Nic jiného než vítězství nebereme,“ má jasno trenér Tachova Miloslav Moulis. „Rozhodně nás ale nečeká nic jednoduchého. Z vlastní zkušenosti vím, že na severu se hraje dost špatně. Soupeř je velmi nepříjemný,“ dodává kouč.

Duel v Turnově se hraje v sobotu v 17.00 hodin. A jen pro ohlédnutí. Podzimní vzájemné utkání na západě Čech skončilo hladkou výhrou Tachova 33:17.

Program 14. kola

Sobota 12.00: Astra Praha – DHK Pardubice, 17.00: Turnov – Slavoj Tachov, 18.00: Sokol Kobylisy B – FK Hvězda Cheb, neděle 13.00: Sokol Písek B – Lázně Kynžvart, 18.00: Sokol Vršovice B – Lokomotiva České Budějovice.