Další dvojkolo první poloviny krajské soutěže sehráli stolní tenisté S. TeVo Bor na stolech soupeřů. Přestože je v Boru hlavní pozornost upřena na extraligu žen, tak je v oddíle prvotní zájem o návrat družstva mužů do ligy. Borští potvrdili své ambice a zvítězili v Domažlicích i v Holýšově.

V Domažlicích zvítězili 10:5 a v Holýšově 10:4. Výhra v Domažlicích je výborná, ale je třeba objektivně vidět, že domácí nastoupili pouze se třemi hráči. Body získali Dráždil (4),Pour (2,5), Noha (2), a Chvátal (1,5).

Odpoledne byla trochu obava o výsledek v Holýšově, ale Bor potvrdil, že odpolední zápasy hraje v lepší pohodě a výsledek 10:4 je toho důkazem. Jak bodovali? Dráždil (3), Pour (2,5), Noha (2), Chvátal (2,5).

„Výsledky zatím ukazují, že z nás mají soupeři velký respekt a mnozí nás pasují do role favorita na prvenství. My ale musíme mít na zřeteli, že na závěr sezóny se hraje o postup do ligy netradičně play-off, a to je vždy ošidná záležitost,“ varuje tak před přílišným uspokojením nejzkušenější a nejstarší hráč Boru Miroslav Noha.