Družstvo stolního tenisu S. TeVo Bor se představilo naposledy v první polovině divizní soutěže na domácích stolech a v obou zápasech zvítězilo přesvědčivým rozdílem.

Proti B družstvu Sokol Plzeň V B se povedl úvod a hlavně obě vyhrané čtyřhry. Za 100 minut z toho bylo vítězství 10:1, když jediný bod ztratil Martin Chvátal, jenž nešťastně prohrál s Kmochem 2:3.

Ve druhém utkání byla pozornost upřena na dosud neporaženého hráče v soutěži Martina Chodounského. Jako první na něj narazil Pavel Pour a jeho prohra 2:3 trochu zamrzela. Byl totiž k vidění oboustranně útoční stolní tenis a borskému hráči chybělo v závěru štěstí. Plzeňský borec se pak utkal s Miroslavem Nohou. Ten hraje v letošní sezóně v úžasné pohodě, což dokázal i v tomto duelu. Zvítězil 3:1. V posledním kole se s Chodounským utkal Roman Dráždil, jenž před tímto utkáním prohrál s obranářem Chramostou 2:3. S Plzeňanem ale prokázal dostatečnou odolnost a také on přehrál oporu S. Plzeň III 3:1. Zápas tak skončil výhrou domácího celku v poměru 10:2. Borští si tak upevnili vedení v divizní soutěži.

„Dnes jsme hráli v obdivuhodné pohodě a od samotného úvodu jsme v obou utkáních nepřipustili soupeře aby nám cestu za výhrou znepříjemnil,“ viděl zápasy nejzkušenější hráč Boru Miroslav Noha. Vedoucí tým soutěže ještě do konce poloviny soutěže čekají čtyři zápasy a všechny na na stolech soupeřů. „Náročné utkání bude hlavně v Plzni na Unionu s tamní rezervou. Pokud bychom uspěli i tam, tak bych byl spokojený,“ řekl Deníku Noha.

Jeho a spoluhráče ale v této sezóně čeká play-off, které se hraje poprvé a jeho smysl zatím nebyl pochopen. "Pro nás tak ještě první příčka nebude znamenat návrat do ligy a prodlouží se o měsíc sezóna,“ poznamenal zkušený Noha.