Tenisový oddíl Slavoj Chodová Planá uspořádal turnaj pro pozvané ženy. Byl to už čtvrtý ročník a jeho vítězem se stala Lucie Kolihová. Na kurtech areálu Slavoje Chodová Planá se prezentovalo dvanáct tenistek. „Zvolený systém každá s každou byl velmi náročný. Hrálo se pouze na jeden set do šesti gemů a bez výhod. Ukázalo se, jak jsou na tom jednotlivé ž

eny s fyzičkou,“ řekl k systému jeden z organizátorů klání Jiří Straka. Nutno podotknout, že vše organizačně perfektně klapalo a turnaj byl odehrán ještě za světla. „Hráčky měly po celý den zajištěno občerstvení od sponzorů, takže hladem ani žízní netrpěly,“ poznamenal pořadatel. Na závěr všechny účastnice dostaly pamětní medaile a různé dárky. Ty nejlepší navíc i krásné poháry.

„Chtěl bych touto cestou poděkovat všem, kteří se na organizaci turnaje podíleli a zvláštní dík patří Městysu Chodová Planá, Chodovce a.s Chodová Planá, rodinnému pivovaru Chodovar, firmě Bonka, Truhlářství Hlačík, Kovošrotu Polách a hospůdce na hřišti,“ vyzdvihl pomoc sponzorů Straka.

Konečné pořadí: 1. Lucie Kolihová (Tachov) – 11 výher; 2. Anna Alexandra Suková (Chodová Planá) – 10 výher; 3. Miroslava Suková (Chodová Planá) – 9 výher; 4. Radka Krejzová (Chodová Planá) – 8 výher; 5. Věra Kulířová (Planá) – 7 výher; 6. Lucie Pokorná (Chodová Planá) – 6 výher; 7. Ivana Marcinová (Chodová Planá) – 4 výhry; 8. Zdeňka Šulcová (Planá) – 3 výhry; 9. Marie Plešáková (Planá) – 3 výhry; 10. Helena Zušťáková (Planá) – 2 výhry; 11. Tereza Kulířová (Planá) – 2 výhry; 12. Klára Kadlecová (Chodová Planá) – 1 výhra.

Jiří Straka