„Rádi bychom z CHABR CUPu vytvořili tradici, proto bylo letos naším přáním navázat na vydařený minulý rok a uspořádat tenisový turnaj, kde se budou skvěle bavit nejen hráči, ale také jejich rodinní příznivci či přátelé,“ sdělil Dalibor Chada, který stejně jako loni pořádal turnaj společně s Josefem Braunem.

K příjemné atmosféře se opět přidaly vynikající tenisové výkony, které sklízely zaslouženou poklonu a obdiv všech diváků. V hlavní soutěži zvítězil Dalibor Chada, kterému se tak podařilo obhájit titul z minulého ročníku a potvrdit roli favorita. Bojovnost ukázal také Jiří Blažek, jenž se umístil na druhém místě, třetí byl Vojtěch Mareš. Aby dostali prostor pro hru všichni soutěžící, byl i letos přichystaný turnaj Útěchy, jehož se účastnili hráči nepokračující přes první kolo. Tuto část turnaje ovládl Pavel Filo.

„Těší mě, že se nám podařilo uspořádat další ročník ve stejně pohodové a přátelské atmosféře. Velice si ceníme účasti všech hráčů, kteří nám tímto projevili svou přízeň. To vše by ale nebylo možné realizovat bez podpory našich nejbližších osob a bez spolupráce se Slavojem a jeho členy. Mockrát děkujeme všem, kdo přispěli k uskutečnění společného sportovního zážitku,“ doplňuje spoluorganizátor Josef Braun