VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Týmy dobře reprezentují město

Bor - Stolnětenisový oddíl Sokol Bor TeVo hodnotil první polovinu mistrovských soutěží

7.1.2009
SDÍLEJ:

Foto:

Stolní tenisté S. Bor bilancovali první polovinu mistrovské sezony a rozhodně se nemají zač stydět. Naopak, hodnocení pro ně může být velmi lichotivé. V úvodním vystoupení poděkoval předseda oddílu Miroslav Bočan za dosažené výsledky, kterých jednotlivá družstva v první polovině sezony dosáhla. Při pohledu na tabulky jednotlivých soutěží by mohla vládnout spokojenost. Jak se však na hodnocení dívají ti, kteří za chod družstev zodpovídají.

S. Bor TeVo Caesar (extraliga žen): „Čtvrté místo je až příliš lichotivé. Je nutné vidět, že odstupy mezi družstvy jsou od našeho místa minimální. Pro nás je nejdůležitější, že na nás nedoléhají obavy ze setrvání v soutěži,“ řekl na adresu extraligového celku hlavní trenér Pavel Gallerach.

S. Bor TeVo B (divize žen): „Jediná prohra a náskok deseti bodů před třetím týmem nás motivuje, abychom zabojovali o první místo. Bude to pravděpodobně hodně náročné, ale asi by nebylo od věci, nepokusit se o případnou možnost zahrát si o postup do druhé ligy. Je to pouze na hráčkách, jak se k tomu postaví,“ komentoval situaci kolem rezervy Pavel Gallerach.

S. Bor TeVo Eissmann (3. liga mužů): „Osmé místo je dobrým odrazovým můstkem do druhé poloviny sezony. Svými výkony si družstvo takto vysoké umístění zaslouží. Přesto bychom byli určitě spokojenější, kdyby některá z remíz, byla dotažena do vítězného konce. Hlavně v zápasech, ve kterých se v závěru vedlo o tři či čtyři body. Do druhé poloviny by to celku dodávalo ještě více klidu,“ řekl k A týmu mužů trenér Josef Vacík a dodal: „Věřím, že pokud se podaří v úvodu druhé poloviny uhrát hlavně v domácím prostředí předpokládané body, tak by se tým v závěru sezony měl vyhnout sestupovým starostem.“

S. Bor TeVo B (krajská soutěž II. třídy): „Čtvrté místo se jeví po polovině jako příjemné, ale bodové rozdíly jsou v naší skupině minimální. Hodně záleží na tom, jak celou soutěž bude posuzovat vedení oddílu a budeme mít možnost využívat služeb zkušeného M. Nohy. Naše snažení bude směřovat k účasti play off,“ komentoval vyhlídky vedoucí družstva František Krivda.

S. Bor TeVo C a D (okresní přebor I. a II. třídy): Obě družstva si vedou ve svých skupinách solidně a jejich účast v letošním ročníku okresních soutěží je skutečně přínosem. Je plněn záměr, tak jak byl vedením oddílu pro sezonu stanoven,“ pravil Pavel Pour starší. Závěrečné slovo patřilo předsedovi oddílu Miroslavu Bočanovi. Přeji vám všem hodně spokojenosti s výsledky, pevné zdraví a chuť pracovat na zajištění sezony až do jejího závěru.“

Každý, kdo dokáže pochopit, co úsilí stojí zabezpečit tak široký rozsah činnosti oddílu, měl by vyslovit obdiv lidem, kteří se na chodu oddílu na tak vysoké úrovni podílí.

Autor: František Hlas

7.1.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Volby se samozřejmě nevyhnuly ani vesnicím. Již od začátku se voliči k urnám dostavili také v obcích Horní Kozolupy a Slavice.

I v komunistické baště vyhrálo Babišovo ANO

Roman Hubník.

Hubník: Škoda první půle

V uličkách Tachova vyhrál Tomáš Jaša

Tachov – Více než 150 běžců v několika věkových kategoriích přilákal tradiční říjnový Večerní běh Tachovem.

Ve Stříbře šla volit i maminka před porodem, v komisi byla žena s trikolorou

Stříbro - Volební okrsek číslo šest ve Stříbře je v budově Základní školy v Gagarinově ulici.

Výlov Regentu začal

Stovky milovníků rybích pochoutek se zúčastnily prvního oficiálního dne výlovu rybníku Regent, který je největším rybníkem na území Tachovska.

Čeští a bavorští policisté se radili o migraci, pronásledování i drog

Tachov – Ke společné diskusní poradě zasedli v Tachově na zámku policisté z tachovského okresu a příhraničních regionů Bavorska.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení