Čtenářskou anketu o Nejúspěšnějšího sportovce Tachovska 2008 vyhráli mistři České republiky v truck trialu Tomáš Pražák a Ondřej Vodička z Lomu u Tachova. Tak rozhodli čtenáři v anketě hlasujte s Tachovským deníkem. Do redakce přišlo přes sto lístků. mistři republiky vyhráli přesvědčivě, když získali 220 bodů. Na druhém místě s 48 body skončil další republikový šampion Martin Srba, který titul získal ve sjezdu horských kol. Na třetí příčce se umístil atlet B. Stříbro, vítěz Českého běžeckého poháru mládeže Tomáš Jaša.

V rámci čtenářské ankety byli vylosovaní tři šťastlivci, na které v naší redakci čekají VIP vstupenky (jedna vstupenka pro dvě osoby). Patrik Kohout vytáhl s více než sto lístků tři se jmény: Václav Kolář ze Studánky, Pavel Gallerach starší z Boru a Jana Matulková ze Stříbra.