Chrástecké šípy je cyklus pěti závodů, které se pravidelně konají v době halového závodního období. Umístění v Chrásteckých šípech předpokládá minimálně tři starty v soutěžní sestavě a do celkového pořadí se počítá průměr z nejlepších tří výsledků.

Úspěšně se těchto závodů účastnili zástupci LK Lukostřelci Českého lesa, kteří trénují a připravují se v lukostřeleckých zájmových útvarech DDM Stříbro a DDM Tachov.

V divizi holý luk se zástupci klubu v jednotlivých závodech pravidelně umisťovali na medailových pozicích. A to je velký úspěch. V celkovém pořadí ve svých kategoriích zvítězili Richard Staněk, Jan Matouš, Tomáš Krejča, Denisa Hrušková a Klára Mužíková. Na druhých místech se pak umístili Květa Dvořáčková, Anežka Šimková, Karel Tříska, Tereza Dischingerová, Bronzové medaile vybojovali i další zástupci Lukostřeleckého klubu Českého lesa – Daniel Pirožinský a Kristýna Mužíková.

Po halové sezóně je v celostátním žebříčku v žactvu v kategorii do deseti let na prvním místě Richard Staněk s nástřelem 533 bodů (z 600 možných) a v mladších žácích je na prvním místě Jan Matouš s nástřelem 414 bodů. Nyní čeká lukostřelce příprava na další části lukostřelecké sezony.