Do soutěže se přihlásilo celkem osm týmů, a to tým Policie, Juniorka, CF Těchlovice, Stará Garda, Buňkov, STS Chvojkovice Brod, EMZ Černošín, Vávra Plzeň. „Říkáme, že jde o desátý ročník, ale s přestávkami bych to viděl na celkovou historii turnaje na pětadvacet let,“ uvedl jeden z hlavních pořadatelů pan Milan Svoboda ze Stříbra. Týmy postupně hrály každý s každým.

Celkovým vítězem se nakonec stalo družstvo Policie. „Celou zimu jsme se tvrdě připravovali v tělocvičně, kde jsme trénovali. Na tento turnaj v kopané jsme se těšili,“ řekl mluvčí vítězného týmu Policie Ladislav Petřina. Vysoké teploty hráče nezaskočily. „Horko bylo pořádné, ale hráči se s tím dokázali vypořádat. Hlavně, že turnaj skončil bez zranění a dokonce ani nepadlo vyloučení, hráči hráli férově,“ uvedl rozhodčí Jiří Koliha.

Na druhém místě se umístil tým Juniorka a na třetím místě skončilo družstvo CF Těchlovice.

Na závěr se vyhlašovali i nejlepší střelci, na prvním místě se s devíti góly umístil Wintrle, s pěti góly Honzík a na třetím místě se čtyřmi góly Pomyje. Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen pan Jakub Šimek z týmu Policie, který neobdržel žádný gól a mohl se pyšnit čistým štítem jeho branky.