Kromě domácích Buldoků se akce zúčastnili jejich vrstevníci z Hockeyklubu Tachov, z klubu HC Mariánské Lázně a také z Rokycan. Za mrazivého, ale slunečného počasí se od půl deváté rozhořely velmi zajímavé souboje, při kterých převládala bojovnost, ale k vidění byly i pěkné akce a góly. Pozadu nezůstávaly ani dívky, které byly plnohodnotnými členkami týmů.

Na své si přišli i diváci, kteří své malé hrdiny zdatně a neúnavně povzbuzovali. Spravedlivý hrací systém základní části „každý s každým“ vykrystalizoval dvojici pro zápas o třetí místo, ve kterém se utkala družstva z Tachova a Rokycan. V něm tachovský tým vyhrál jednoznačně 7:0. Utkání o zlatou trofej a medaile bylo opravdovým finále se vším všudy. Po dramatickém průběhu skončil zápas 3:3 a rozhodnout musely samostatné nájezdy. V nich byli šťastnější domácí hráči.

Závěrečné vyhodnocení bylo odměnou pro hráče, ale i pro pořadatele, kteří měli radost ze zdařilé akce, která se snad bude opakovat i příští rok. MVDr. Steiner, a pánové Šůcha, Brunclík a Vacek předávali poháry, medaile a věcné ceny, o které se postarali sponzoři turnaje.

O den později zorganizovali stejní pořadatelé doplnění moderátorem Maršálkem další soutěž, tentokrát v rychlobruslení. Opět za krásného počasí se přihlásilo kolem třiceti bruslařů k závodu na jedno kolo. Po úvodních rozjížďkách přišly na řadu jízdy o medailové pozice. A kdo byl nejrychlejší? U dívek – kategorie do 5 let Anetka Vacková, do 8 let Tereza Šůchová a v kategorie dívek do 11 let slavila Tereza Šilhánová. U chlapců v kategorii do 8 let vyhrál Jakub Vacek, do 11 let Mathias Cvrček a do 15 let David Kořínek.