„Prezentovalo se celkem 30 hráček a hráčů ze čtyř oddílů okresů Tachov a Cheb,“ informoval jeden z organizátorů Josef Šoltés. Největší zastoupení měl domácí Sokol Bor TeVo, a to sedmnáct hráčů. Čtyři stolní tenisté přijeli za TJ Jiskra Aš, dva za druholigový tým Lázně Fr. Lázně CHSM a pět za TJ DDM Stříbro. „Turnaj měl mezinárodní účast, jeden host byl z Vídně. Byl to dvanáctiletý David Klaus, syn známé a úspěšné české hráčky pocházejíci ze Stráže Ivany Masaříkové,“ doplnil Šoltés.

V borské hale se hrály dvouhry, čtyřhry a soutěž útěchy bez rozdílu pohlaví. Dvouhry se v prvním stupni hrály skupinovým způsobem, kdy postupovali ze skupin vždy dva první a ve druhém stupni vyřazovacím způsobem, podle tzv. pavouka. Čtyhra a soutěž útěchy se odehrála vyřazovacím způsobem.

Finále dvouhry a tím i turnaj vyhrál domácí Roman Dráždil, který ve finálovém souboji porazil svého oddílového kolegu Martina Chvátala 3:0 na sety. Ve čtyřhře zvítězil pár Blažek, Gallerachová 3:1 nad Budínem a Chvátalem. Soutěž útěchy vyhrál Vídeňan David Klaus, který ve finále zdolal Martina Gregora. Podrobnější výsledky najdete ve Výsledkovém servisu.